13. Про укладення договору оренди транспортного засобу

Posted in 44 - а сесія

УКРАЇНА
Н І К О Л ЬСЬКА   РАЙОННА   РАДА
 
 Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
                                        №               
смт Нікольське
 
 

 

Про укладення договору оренди транспортного засобу
 
 
 Керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 року №786 зі змінами, районна рада:
 
ВИРІШИЛА:      
 
1.                  Дати згоду виконавчому апарату Нікольської районної ради на укладення договору оренди транспортного засобу з ДП «ГРЕЙН–П» терміном на один рік з розміром орендної плати 5% від балансової вартості майна на рік.
 
2.                  Голові Нікольської районної ради (Мітько) укласти договір оренди транспортного засобу на 2020 рік терміном на 1 рік.
 
3.                  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, зв’язку, житлово-комунального господарства і будівництва (Папаценко).
 
 
 
Голова районної ради                                                                          В.МІТЬКО
 
 
 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення районної ради
 
«Про укладення договору оренди транспортного засобу»
 
 Даний проект рішення підготовлено з метою уникнення витрачання коштів районної ради на придбання легкового автомобіля для потреб районної ради. Пропонується укладення договору оренди транспортного засобу, а саме легкового автомобілю марки Renault Fluence Authentique 1.5D, 2016 р. випуску, бежевого кольору, кузов №VF1LZF0654880673, реєстраційний номер АН0020КР, з дочірнім підприємством «ГРЕЙН-П» терміном 1 рік.
Відповідно до чинного законодавства оренда транспортного засобу – це передача автомобіля у платне користування. Розмір орендної плати визначається за згодою сторін, на підставі обґрунтованого розрахунку орендодавця. Відповідно до наданого розрахунку оренди балансова вартість транспорту складає 335 000,00 (триста тридцять п’ять) грн., ставка орендної плати складає 5% від балансової вартості, що становить розмір орендної плати у сумі 1395,85 (одна тисяча триста дев’яносто п’ять ) грн. за кожний місяць оренди автомобіля. 
 
Заступник голови     
районної ради                                                                                   І.ПЛАВСЬКА