13. Про надання згоди на списання об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради, нежитлової будівлі гаражу, розташованого за адресою вул. Свободи, 128, смт Нікольське

Posted in 37-а сесія

проект
 УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А    Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
                              №                         
смт Нікольське
 
   
 

 

Про надання згоди на списання об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради, нежитлової будівлі гаражу, розташованого за адресою вул. Свободи, 128, смт Нікольське
 
 
Керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання управління агропромислового розвитку Нікольської райдержадміністрації, враховуючи аварійний стан будівель гаражів, в зв’язку з економічною недоцільністю проведення ремонту і подальшого використання будівель за цільовим призначенням, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати згоду на списання об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради, нежитлової будівлі гаражу, розташованого за адресою вул. Свободи, 128, смт Нікольське загальною площею          310,6 кв.м., первісна вартість – 9670,00 грн, знос – 100%.
 
2. Управлінню агропромислового розвитку Нікольської райдержадміністрації провести процедуру списання нежитлової будівлі гаражу в порядку, встановленому чинним законодавством.
 
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та будівництва (Папаценко).
 
 
 
 
Голова районної ради                                                                                                    В. МІТЬКО
 
 
 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення районної ради
 
«Про надання згоди на списання об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради, нежитлової будівлі гаражу, розташованого за адресою вул. Свободи, 128, смт Нікольське»
 
 
Даний проект рішення підготовлено керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою раціонального використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, яке знаходиться в управлінні районної ради, враховуючи клопотання управління агропромислового розвитку Нікольської райдержадміністрації від 17.04.2019 року № 01-09/248.
Будівля гаражу знаходиться в аварійному стані, що становить загрозу для учнів опорної школи та спортсменів, які проводять тренування та беруть участь у змаганнях на районному стадіоні «Колос», з яким вона межуює. Окрім того, комісія провела обстеження технічного стану будівлі та дійшла висновку про економічну недоцільність проведення ремонту та неможливість подальшого використання даної споруди за цільовим призначенням.
Будівля використовується з 1938 року. Згідно бухгалтерського обліку первісна вартість будівлі становить 9670,00 грн, знос 100%. Після демонтажу будівлі, будівельні матеріали, з яких зроблені стіни та фундамент гаражу, будуть оприбутковані управлінням агропромислового розвитку Нікольської райдержадміністрації.
Враховуючи вищевикладене, пропонується надати згоду на списання об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради, нежитлової будівлі гаражу загальною площею 310,6 м.кв., розташованої за адресою: вул. Свободи, 128, смт Нікольське.
 
 
 
 
Начальник управління
агропромислового розвитку                                                            В.РОЩУПКІН