18. Про надання згоди Нікольському районному Будинку дитячої творчості Нікольської районної ради Донецької області на передачу в оренду об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ, який знаходиться в управлінні Нікольської районної ради

Posted in 37-а сесія

проект
 УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А    Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
________________ № __________
смт Нікольське
 
   
 
 
Про надання згоди Нікольському районному Будинку дитячої творчості
Нікольської районної ради Донецької області на передачу в оренду
об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ, який
знаходиться в управлінні Нікольської районної ради
 
 
Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Нікольської районної ради від 22.12.2009 № 5/35-398 «Про передачу в оперативне управління об'єктів нерухомості», відповідно до Порядку передачі в оренду об'єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ, які знаходяться в управлінні Нікольської (Володарської)  районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 21.08.2008 №5/27-236, зі змінами, враховуючи лист   Нікольського районного Будинку дитячої творчості від 22.04.2019, № 68 щодо надання згоди на  передачу в оренду частини будівлі, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати згоду Нікольському районному Будинку дитячої творчості Нікольської районної ради Донецької області на передачу в оренду об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ, який знаходиться в управлінні Нікольської районної ради, а саме частини приміщення адміністративної будівлі розміром 643,7м.кв, що розташована за адресою смт Нікольське, вул.Свободи,120.
 
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, зв’язку, житлово-комунального господарства і будівництва (ПАПАЦЕНКО).
 
 
Голова районної ради                                                                                  В.МІТЬКО 
 
 
 
 
 
 
Пояснювальна записка
до проекту рішення районної ради
 
«Про надання згоди Нікольському районному Будинку дитячої творчості Нікольської районної ради Донецької області на передачу в оренду об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ, який знаходиться в управлінні Нікольської районної ради»
 
 
Проект рішення підготовлено керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного і комунального майна», рішеннями Нікольської районної ради від 22.12.2009 № 5/35-398 «Про передачу в оперативне управління об'єктів нерухомості», відповідно до Порядку передачі в оренду об'єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ, які знаходяться в управлінні Нікольської (Володарської) районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 21.08.2008 №5/27-236, зі змінами, Нікольського районного Будинку дитячої творчості від 22.04.2019 № 68.
В зв'язку з тим, що площа приміщення Нікольського районного Будинку дитячої творчості,  яке планується передавати в оренду, значно більше ніж 200 кв.м, тому необхідно отримати дозвіл Власника - районної ради на передачу в оренду вказаної частини  будівлі.
 
 
 
В.о. директора
Нікольського районного
Будинку дитячої творчості                                                                   Г. ВАРА