24.04.2018 № 7/29-477 Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22.12.2017 № 7/26 – 418 «Про Програ- му розвитку культури Нікольського району на 2018 – 2019 роки, зі змінами

Posted in 29 - а сесія районної ради від 24.04.18

УКРАЇНА
                   Н І К О Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
 Р І Ш Е Н Н Я
    районної    ради
 
     24.04.2018            №    7/29-477
смт  Нікольське
 
 
 Про внесення змін та доповнень до
рішення  районної  ради   від
22.12.2017 № 7/26 – 418 «Про Програ-
му розвитку культури  Нікольського  
району на 2018 – 2019 роки, зі змінами
         
              Керуючись ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Закону України «Про культуру», районна рада
ВИРІШИЛА :
1. Внести доповнення до рішення районної ради від 22.12.2017 № 7/26 – 418 «Про Програму розвитку культури Нікольського району на 2018 – 2019 роки»,зі змінами, а саме:
          - доповнити підпункт 4.2 «Проведення ремонтних робіт в клубних закладах»  пункту 4 «Покращення матеріально-технічної бази Нікольського РБК Нікольської районної ради Донецької області та його структурних підрозділів» розділу ІІ  «Забезпечення розвитку творчого потенціалу та культурного простору Нікольського району» вказаної Програми заходом: ««Поточний ремонт фойє Нікольського РБК Нікольської районної ради Донецької області» (на суму 160.0 тис. грн.) (кошти субвенції Нікольскої селищної ради в сумі 80.0 тис. грн. та кошти районного бюджету в сумі 80.0 тис. грн.) Термін реалізації заходу – 2018 р.
           - доповнити розділ V «Розвиток музейної справи і туризму. Охорона культурної спадщини» заходом 18 «Придбання сценічних костюмів для організації масової просвітницької роботи у Краєзнавчому музеї Нікольського району Донецької області» - 3 комплекти (на суму 22.2 тис. грн.) (кошти районного бюджету). Термін реалізації заходу – 2018 р.
                 - доповнити розділ V «Розвиток музейної справи і туризму. Охорона культурної спадщини» заходом 19 «Придбання матеріалів для проведення майстер-класів для дітей з традиційних українських ремесел» (на суму 2.0 тис. грн.) (кошти субвенції Нікольської селищної ради). Термін реалізації заходу – 2018 р.
                 - внести зміни до заходу «Придбання комп’ютера для ЦРБ» підпункту 1 «Придбання комп’ютерної техніки, принтерів для бібліотек» пункту 2 «Розвиток електронної бібліотеки» розділу 3 «Створення відкритого публічного громадського центру на базі бібліотек Нікольської ЦБС» та викласти його в новій редакції «Придбання комп’ютерів та принтера для центральної районної бібліотеки» на суму 46,0 тис. грн. (кошти субвенції Нікольської селищної ради). Термін реалізації заходу – 2018 р.
2. Відділу культури і туризму (Галікбарова) забезпечити реалізацію положень Програми з урахуванням внесених доповнень.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, молодіжної політики, сім’ї, фізичної культури та спорту (Челбарах).
 
 
 
 
Голова районної ради                                                                                         В.М. Мітько
 
 
 
 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА
до проекту рішення районної ради
     «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22.12.2017 № 7/26 – 418 «Про Програму розвитку культури Нікольського району на 2018 – 2019 роки, зі змінами»
 
 
             З метою забезпечення реалізації права  населення   району   на  задоволення соціокультурних потреб, гарантування доступності накопиченої інформації та культурних послуг, розвитку культури українського народу і  культур  інших національностей, що проживають у районі, забезпечення духовно-патріотичного виховання підростаючого покоління, а також зміцнення  матеріально-технічної    бази   закладів   культури   району та залучення позабюджетних джерел фінансування прийнято «Програму розвитку культури Нікольського району на 2018 – 2019 роки».
Під час реалізації Заходів Програми виникла необхідність внести доповнення до них у зв’язку з тим, що необхідно придбати сценічні костюми для організації масової просвітницької роботи Краєзнавчого музею та провести поточний ремонт фойє Нікольського РБК, а також придбати комп’ютерну техніку для створення електронної бібліотеки у центральній районній бібліотеці. Заходи реалізовуються за рахунок коштів районного бюджету та субвенцій Нікольської селищної ради.
Проект рішення підготовлений керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пропонується для затвердження.
 
 
Начальник відділу

культури і туризму                                                                                М.П.Галікбарова