24.04.2018 № 7/29-478 Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 23.02.2018 № 7/27-442 «Про Іміджеву програму Нікольського району на 2018 рік»

Posted in 29 - а сесія районної ради від 24.04.18

УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
      24.04.2018         №     7/29-478         
смт  Нікольське
 
 

 

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради 
від 23.02.2018 № 7/27-442 «Про Іміджеву програму 
Нікольського району на 2018 рік»
                   
Керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до Закону України «Про культуру», районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1.            Внести зміни до рішення районної ради від 23.02.2018 № 7/27-442 «Про Іміджеву програму Нікольського району на 2018 рік», а саме:
1.1.           Збільшити  суму  фінансування  заходу  «Виготовлення  фотоальбому
«Темрюк і темрючани: літопис села» (100 од.), викладеного в підпункті 6.2. «Відзначення 35-річчя утворення Музею історії с.Темрюк Нікольського району Донецької обл.» пункту 6 «Культурно-мистецька акція для підтримки дітей та молоді «Ми – України діти» Програми  з 28,0 тис. грн. до 50,0 тис. грн. (в т.ч. 25,0 тис. грн. – кошти субвенції Темрюцької сільської ради, 25,0 тис. грн. – кошти районного бюджету). Виконавець вказаного заходу – КЗ «Музей історії с.Темрюк Нікольського району Донецької області».
            1.2. Доповнити пункт 6 «Культурно-мистецька акція для підтримки дітей та молоді «Ми – України діти»» заходом 6.8 «Організація дводенної екскурсії до м.Києва учасників історичного клубу «Дослідники» Краєзнавчого музею Нікольського району Донецької області (оплата послуг туристичної компанії)» на суму 23,0 тис. грн. Виконавець вказаного заходу – КЗ «Краєзнавчий музей Нікольського району Донецької області».
            1.3. Змінити та доповнити пункт 5 «Забезпечення участі аматорських колективів Нікольського району в обласній культурно-мистецькій акції з нагоди Дня Європи» та зменшити суму його фінансування з коштів районного бюджету з 73,1 тис.грн. до 68,8 тис.грн., а саме:
            - зменшити фінансування заходу «Придбання сценічних костюмів для хореографічного колективу Нікольського РБК 12 од. х 4,0 тис.грн.»  з 48,0 тис.грн. до 21,8 тис.грн.;
             - захід «Оплата транспортних послуг для перевезення аматорських колективів: автобус ЛАЗ за маршрутом м.Маріуполь – с.Нікольське – м.Покровськ і в зворотньому напрямку, 1 рейс» викласти в новій редакції «Оплата транспортних послуг для перевезення аматорських колективів: автобус за маршрутом м.Маріуполь – смт.Нікольське – м.Покровськ і в зворотньому напрямку, 1 рейс» та збільшити його фінансування з 10,0 тис.грн. до 15,0 тис.грн.;
            - збільшити суму фінансування заходу «Оплата послуг з виготовлення національних страв латвійської кухні» з 3,0 тис.грн. до 4,0 тис.грн.;
            -  захід «Придбання банера «Латвія»» викласти в новій редакції «Придбання банера «Латвія», таблички з символікою Нікольського району та державного прапору Латвії» та збільшити суму фінансування з 2,0 тис.грн. до 2,7 тис.грн.;
            - захід «Придбання сценічних костюмів для ведучих 2 од. х 4,0 тис.грн.» викласти в новій редакції «Придбання костюмів для ведучих 4 од. х 5,8 тис.грн.» та збільшити суму фінансування з 8,0 тис.грн. до 23,2 тис.грн.        
2.            Відділу культури і туризму (Галікбарова) забезпечити реалізацію положень Програми з урахуванням внесених змін.
3.            Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, молодіжної політики, сім’ї, фізичної культури та спорту (Челбарах).
 
 
Голова районної ради                                                                                   В.М. Мітько  
 
 
 
 
                                                                           
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА
до проекту рішення районної ради
 
«Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 23.02.2018 № 7/27-442 «Про Іміджеву програму Нікольського району на 2018 рік»
        
 
Даний проект рішення підготовлено керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про культуру» з метою реалізації заходів з національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, а саме – підготовки та видання фотоальбому, присвяченого історії с.Темрюк, а також організації дводенної екскурсії до м. Києва учасників клубу «Дослідники» Краєзнавчого музею Нікольського району. Витрати на реалізацію вказаних заходів планується провести за рахунок коштів районного бюджету,  субвенції Темрюцької сільської ради. Реалізація заходів потребує виділення додаткових коштів районного бюджету в сумі 38,0 тис. грн.
Також у зв’язку з підготовкою до участі в обласній культурно-мистецькій акції з нагоди Дня Європи виникла необхідність перерозподілити кошти районного бюджету, передбачені на фінансування організаційних заходів цієї акції (придбання костюмів сценічних, оплату транспортних послуг).
 
 
Начальник відділу

культури і туризму                                                                               М.П. Галікбарова