19.06.2018 № 7/30-507 Про затвердження Угод про передачу коштів позики за Проектом «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»

Posted in 30 - а сесія районної ради від 19.06.2018

УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
19.06.2018               №  7/30-507
смт Нікольське
 
 

Про затвердження Угод про передачу коштів позики за Проектом 
«Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»
 
 
 
Відповідно до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком  (Проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України») від 22 грудня 2014 року Європейський інвестиційний банк погодився надати Україні позику з метою фінансування проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», згідно з постановою Кабінету Міністрів України №1068 від 25.11.2015 «Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України», Угодою про впровадження проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» між Мінфіном та Мінрегіоном №13010-05/88 від 30 серпня 2016 року, ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1.                 Затвердити Угоду про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Нікольською районною радою Донецької області, Відділом культури і туризму Нікольської районної державної адміністрації Донецької області та комунальним закладом «Нікольська районна музична школа ім. Д.К. Патричі» про надання частини коштів позики у розмірі 1395401,20 грн. (один мільйон триста дев’яносто п’ять тисяч чотириста одна гривня 20 копійок) на безповоротній основі на фінансування проекту «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі комунального закладу «Володарська районна музична школа ім. Д.К. Патричі».
2.                 Затвердити Угоду про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Нікольською районною радою Донецької області, Відділом культури і туризму Нікольської районної державної адміністрації Донецької області та Нікольським районним Будинком культури Нікольської районної ради Донецької області  про надання частини коштів позики у розмірі до 7413027,00 грн. (сім мільйонів чотириста тринадцять тисяч двадцять сім  гривень 00 копійок) на безповоротній основі на фінансування проекту «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі сільського будинку культури с. Малоянисоль за адресою: Донецька область, Нікольський район, с.Малоянисоль, вул.Центральна, 48» (коригування).
3.                 Затвердити Угоду про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Нікольською районною радою Донецької області, відділом освіти  Нікольської районної державної адміністрації Донецької області та Нікольською гімназією «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеня           № 2 Нікольської районної ради Донецької області про надання частини коштів позики у розмірі  до 22313563,00 грн. (двадцять два мільйона триста тринадцять тисяч п’ятсот шістдесят три гривні 00 копійок) на безповоротній основі на фінансування проекту «Володарська гімназія "Софія" з загальноосвітньою школою І ступеня №2 по вул. Советській, 23 смт. Володарське - капітальний ремонт (термомодернізація)» (коригування).
4.                 Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та будівництва (Папаценко), постійну комісію з питань економічної та інвестиційної політики, бюджету, фінансів та розвитку малого та середнього бізнесу (Каіра) та Нікольську районну державну адміністрацію (Решетняк).  
 
 
 
Голова районної ради                                                                                         В.М.Мітько
 
 
 
 
 
Пояснювальна записка
до проекту рішення районної ради
«Про затвердження Угод про передачу коштів позики за  Проектом «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»
 
Проект рішення підготовлено керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належної реалізації 2 а пулу проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, згідно листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України від 30.03.2018 № 7/19-3320 про необхідність надати Міністерству фінансів України рішення, стосовно затвердження договорів, укладених сільським, селищним, міським головою від імені ради, з питань, віднесених до її компетенції відповідно до пункту 43 ст. 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», а також з метою отримання фінансування під проекти, які визначені Постановою КМУ від 25.11.2015 року №1068.
 
 
 
 
 
Начальник відділу
економіки Нікольської РДА                                                                          С.В.Паніотова