20 вересня 2018 № 7/32-545 Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, що знаходиться в управлінні Нікольської районної ради, нежитлової будівлі, школи з прибудовою, розташованої за адресою вул. Шкільна, 4

Posted in 32 - а сесія районної ради 20.09.2018 року

 УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
20  вересня 2018     № 7/32-545
смт Нікольське
 

 

Про надання згоди на прийняття у спільну власність 
територіальних громад сіл, селищ, що знаходиться в 
управлінні Нікольської районної ради, нежитлової будівлі, 
школи з прибудовою, розташованої за адресою 
вул. Шкільна, 46, с. Кременівка
 
 
Керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи звернення Касянівської сільської ради та  висновок постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, зв’язку, житлово-комунального господарства і будівництва, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати згоду на  прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, що знаходиться в управлінні Нікольської районної ради, нежитлової будівлі, школи з прибудовою, в кількості 53/100 та 47/100 частки, що складає ціле, розташованої за адресою вул. Шкільна (вул. Октябрська), 46, с. Кременівка Нікольського (Володарського) району  Донецької області.
 
2. Районній раді (Плавська) провести реєстрацію нерухомого майна згідно діючого законодавства.
 
3. Контроль за виконанням рішення покласти  на постійну комісію  з питань  паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства і будівництва (Папаценко).
 
 
 
 
Голова районної ради                                                                                        В.МІТЬКО
 
 
 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до  проекту   рішення  районної  ради
 
«Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, що знаходиться в управлінні Нікольської районної ради, нежитлової будівлі, школи з прибудовою, розташованої за адресою вул. Шкільна, 46, с. Кременівка»
 
Даний проект рішення районної ради підготовлено відповідно ст.ст. 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності».
З метою врегулювання питання належності та обліку нерухомого майна пропонується  надати згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, що знаходиться в управлінні районної ради, нежитлової будівлі, школи з прибудовою, в кількості 53/100 та 47/100 частки, що складає ціле, розташованої за адресою вул. Шкільна (вул. Октябрська), 46, с. Кременівка Нікольського (Володарського) району  Донецької області.
 
 
 
 
Заступник голови

районної ради                                                                            І.ПЛАВСЬКА