20 вересня 2018 № 7/32-546 Про затвердження акту приймання- передачі нежитлової будівлі, фельдшерського пункту села Республіка

Posted in 32 - а сесія районної ради 20.09.2018 року

УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
20  вересня 2018     № 7/32-546
смт Нікольське
 

Про затвердження акту приймання- передачі нежитлової
будівлі, фельдшерського пункту села Республіка
 
 
Керуючись ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням районної ради від 19.06.2018 №7/30-506 «Про надання згоди на безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні Нікольської районної ради нежитлової будівлі, фельдшерського пункту села Республіка»,  районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити акт приймання- передачі нежитлової будівлі, фельдшерського пункту, загальною площею 120,6 кв.м., розташованого за адресою: Донецька область, Нікольський район, село Республіка, вулиця Шкільна (Калініна), будинок 73 (додається).
 
2. Закріпити нежитлову будівлю, фельдшерський пункт, розташований за адресою: Донецька область, Нікольський район, село Республіка, вулиця Шкільна (Калініна), будинок 73 на праві оперативного управління за комунальним некомерційним підприємством  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікольської районної ради Донецької області.
 
3. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікольської районної ради Донецької області (Куліковська) провести заходи щодо переоформлення нежитлової будівлі, фельдшерського пункту відповідно до чинного законодавства.
 
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості,     транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та будівництва (Папаценко).
 
 
 
Голова районної ради                                                                                            В.МІТЬКО
 
 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення районної ради
 
«Про затвердження акту приймання-передачі нежитлової будівлі,
фельдшерського пункту села Республіка»
 
Даний проект рішення підготовлено з метою приведення до відповідності чинному законодавству перебування об’єктів комунальної власності медичних закладів та фельдшерських пунктів району у спільній власності територіальної громади сіл, селищ, що перебуває в управлінні Нікольської районної ради.
Відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» безоплатно у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, що знаходяться в управлінні районної ради можуть передаватись об’єкти соціальної інфраструктури, навчальні заклади, заклади охорони здоров’я (крім санаторіїв, профілакторіїв, будинків відпочинку та аптек), які планується використовувати за призначенням.
Відповідно до рішення районної ради від 19.06.2018 №7/30-506 «Про надання згоди на безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні Нікольської районної ради нежитлової будівлі, фельдшерського пункту села Республіка» було створено комісію щодо передачі вказаного об’єкту. Комісією складено та підписано акт приймання-передачі нежитлової будівлі, фельдшерського пункту, який пропонується затвердити та провести переоформлення вказаної будівлі відповідно до чинного законодавства.
           
 
 
 
 Заступник голови
 районної ради                                                                                    І. ПЛАВСЬКА
 
 
free pokerfree poker