20 вересня 2018 № 7/32-553 Про звернення депутатів Нікольської районної ради сьомого скликання щодо порушення строків капітального ремонту комунального закладу «Нікольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Якименка А.Д. Нікольської р

Posted in 32 - а сесія районної ради 20.09.2018 року

УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
            20 вересня 2018     №  7/32-553
смт  Нікольське
 
 

Про звернення депутатів  Нікольської районної ради сьомого 
скликання щодо порушення строків капітального ремонту
комунального закладу «Нікольська загальноосвітня  школа 
І-ІІІ ступенів № 1 імені Якименка А.Д. Нікольської районної 
ради Донецької області»  опорна школа  
 
 
 
 
Відповідно до статей 143, 144 Конституції України, статті  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», на виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», керуючись рішенням районної ради від 28.09.2016  № 7/14-182 «Про делегування повноважень замовників об’єктів будівництва Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації» (зі змінами), районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити текст звернення депутатів Нікольської районної ради сьомого скликання Донецької області до голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації  (додається).
 
2. Направити звернення голові облдержадміністрації, керівнику обласної військово-цивільної адміністрації.
 
 
 
 
 
 
Голова районної ради                                                                                  В.МІТЬКО
 
 
 
Додаток
до рішення районної ради
20 вересня 2018   №  7/32-553
 
 
ЗВЕРНЕННЯ
депутатів  Нікольської  районної ради
 
Ми, депутати Нікольської районної ради сьомого скликання вкрай занепокоєні ситуацією, яка склалась при  проведенні  робіт з капітального ремонту комунального закладу «Нікольська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області»  опорна школа.
        Керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реалізації проектів за рахунок бюджетних та позабюджетних коштів Нікольська районна рада прийняла рішення  про передачу Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації повноваження, щодо визначення замовника  виконання робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, капітальним ремонтом будівлі, капітальним ремонтом котельні та теплових мереж з використанням попередньо-ізольованих труб, капітальним ремонтом внутрішніх приміщень в ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Героя Радянського Союзу А.Д.Якименка смт. Нікольське, Нікольського району Донецької області.
Станом на 1 вересня 2018 року завдяки кропіткій роботі будівельної компанії та батьківському комітету введено в експлуатацію корпус для учнів молодшої школи. В зв’язку з тим, що попередній навчальний рік учні загальноосвітньої школи були розміщені в гімназії «Софія», дитячому садку «Сонечко», музичній школі ім. Д.Патричі, центральній бібліотеці склалася вкрай важка ситуація для проведення учбового процесу. Також доводимо до Вашого відома, що до опорної школи підвозяться учні з трьох філій з шести населених пунктів району. У зв’язку з введенням в експлуатацію учбового корпусу частина дітей переведена з закладів музичної школи та бібліотеки, але це не вирішило питання перевантаженості дитячого садка «Сонечко» та гімназії «Софія».
Згідно графіку проведення будівельно-ремонтних робіт опорна школа повинна бути введена в експлуатацію з 1 листопада 2018 року. Але ремонтні роботи призупинені у зв’язку з припиненням фінансування замовником - Департаментом капітального будівництва Донецької обласної державної адміністрації.
Просимо Вас втрутитись і допомогти в вирішенні даного питання. Сподіваємось, що Ви врахуєте думку депутатів та членів районної територіальної громади у вирішенні зазначеного життєво-важливого питання.
 
 
20 вересня 2018 року
Депутати Нікольської районної ради
7 скликання