Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначен

Posted in 34-а сесія районної ради від 12.12.2018 року

УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
       12 грудня 2018                        №   7/34-591
смт Нікольське
 
 
Про затвердження технічної документації з нормативної 
грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського 
призначення, що передбачається в оренду, для ведення 
товарного сільськогосподарського виробництва із земель 
сільськогосподарського призначення державної власності 
площею 16,5294 га за межами населених пунктів Темрюцької 
сільської ради Нікольського району Донецької області
           
 
Керуючись ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 10, 186 Земельного кодексу України, враховуючи клопотання директора ТОВ «ПЕФ «Землі Приазов’я» від 26.11.2018 №987, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності площею 16,5294 га за межами населених пунктів Темрюцької сільської ради Нікольського району Донецької області.
Документація виготовлена ТОВ «ПЕФ «Землі Приазов’я» на підставі договору № 411 від 17.09.2018 р. за замовленням Головного управління Держагеокадастру у Донецькій області.
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 16,5294 га, становить: 304 904,12 грн. (триста чотири тисячі дев’ятсот чотири гривні 12 копійок).
 
 
 
 
Голова районної ради                                                                                                 В.МІТЬКО
 
 
 
 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення районної ради
 
«Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності 16,5294 га за межами населених пунктів Темрюцької сільської ради Нікольського району Донецької області»
 
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності площею 16,5294 га за межами населених пунктів Темрюцької сільської ради Нікольського району Донецької області, яка виготовлена ТОВ «ПЕФ «Землі Приазов’я» на підставі договору № 411 від 17.09.2018 р. за замовленням Головного управління Держагеокадастру у Донецькій області для визначення розміру орендної плати.
            Відповідно до Закону України «Про оцінку землі» (від 11.12.2003р. № 1378-IV) нормативна грошова оцінка проводиться з метою:
-         визначення розміру земельного податку;
-         визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності;
-         визначення розміру державного збору при міні, спадкуванні і даруванні земельних ділянок відповідно до закону;
-         визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва;
-         розробки показників і механізмів економічного регулювання, раціонального використання й охорони земель.
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності площею 16,5294 га за межами населених пунктів Темрюцької сільської ради Нікольського району Донецької області, виконана у відповідності із «Порядком грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затвердженого наказом Держкомзему України, Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Міністерства аграрної політики України, Української академії аграрних наук від 27.01.2006 р. №18/15/21/11.
Інформаційною базою для нормативної грошової оцінки земель слугували: земельно-кадастрові данні стосовно правового, природоохоронного та господарського стану земельної ділянки, матеріали бонітування ґрунтів, шкала бонітету ґрунтів сільськогосподарських угідь Донецької області, проект реформування КСП ім. Фрунзе Темрюцької сільської ради Володарського району.
            Нормативна грошова оцінка земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що розташована за межами населених пунктів, визначаються на підставі нормативної грошової оцінки агровиробничих груп, які до них прилягають.
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 16,5294 га, становить: 304 904,12 грн. (триста чотири тисячі дев’ятсот чотири гривні 12 копійок).
 
 
 
 
Начальник відділу у Нікольському
районі Головного управління

Держгеокадастру у Донецькій області                                                               О.ЄВСЄЄВ