Про надання дозволу на використання природних ресурсів на території лісового заказника місцевого значення «Азовська дача»

Posted in 34-а сесія районної ради від 12.12.2018 року

УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
12 грудня 2018    №     7/34-593
смт  Нікольське
 
 

 

Про надання дозволу на використання природних ресурсів 
на території лісового заказника місцевого значення «Азовська дача»
 
 
Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 9-1 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», враховуючи клопотання державного підприємства «Приазовське лісове господарство» від 12.11.2018 р. № 406, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1.                 Надати у 2018 році державному підприємству «Приазовське лісове господарство» дозвіл на використання природних ресурсів на території заказника місцевого значення «Азовська дача» згідно лімітів, затверджених Розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації від 09.11.2018 р. № 1230/5-18. 
 
2.                 Державному підприємству «Приазовське лісове господарство» використовувати природні ресурси згідно чинного законодавства та затверджених лімітів.
 
 
 
 
Голова районної ради                                                                                                 В.МІТЬКО      
 
 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення районної ради
 
 
"Про надання дозволу на  використання природних ресурсів на території лісового заказника місцевого значення «Азовська дача»"
 
 
 
Заказник місцевого значення «Азовська Дача»  розташовано поблизу смт. Нікольське та являється місцем масового відпочинку мешканців прилеглих населених пунктів та м. Маріуполя.
Протягом 2018 року ДП «Приазовський лісгосп» на підставі матеріалів безперервного лісовпорядкування, з метою формування високопродуктивного древостану, збереження стійкості та поліпшення санітарного стану лісових насаджень урочища «Азовська дача» заплановано проведення рубок формування та оздоровлення лісу – вибіркова санітарна рубка на території  кв.5, 6, 15, 18, 22,  40, 61, 63, 65 на загальній площі 131,3 га., вирубаємий запас складає 2606 м3.
Проведення означених заходів не суперечить чинному законодавству,  Положенню про лісовий заказник місцевого значення «Азовська дача» та не призводить до негативних наслідків щодо подальшого функціонування природних комплексів заказника.
 
 
 
 
 
 
 
Головний лісничий

ДП «Приазовське лісове господарство»                                                                    М.РОЖКО