28. Про передачу нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ та знаходиться в управлінні Нікольської районної ради

Posted in 36-а сесія

 УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
22 лютого  2019     №    7/36-649
смт Нікольське
 
 

 

Про передачу нерухомого майна, що перебуває  у спільній
власності територіальних громад сіл, селищ та знаходиться
в управлінні Нікольської районної ради
 
 
Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи лист Управління Державної казначейської служби України у Нікольському районі Донецької області від 21 січня 2019 року № 1-41/144, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Вилучити з оперативного керування Управління Державної казначейської служби України у Нікольському районі Донецької області нерухоме майно, а саме: гараж площею 47,6 кв.м., розташований за адресою: смт. Нікольське, вул. Свободи, буд. 128.
2. Передати в оперативне керування нерухоме майно – гараж, площею 47,6 кв.м., розташований за адресою: смт. Нікольське, вул. Свободи, буд. 128 Управлінню агропромислового розвитку Нікольської райдержадміністрації.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, зв’язку, житлово-комунального господарства і будівництва (Папаценко).
 
 
Голова районної ради                                                           В. МІТЬКО                                                                     

 

Пояснювальна записка
до проекту рішення районної ради
 
«Про передачу нерухомого майна, що перебуває  у спільній власності територіальних громад сіл, селищ та знаходиться в управлінні Нікольської районної ради»
 
Проект рішення підготовлено керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», з метою приведення у відповідність Свідоцтва про право власності на нерухоме майно та відображення в ньому тієї площі, яку фактично використовує Управління Державної казначейської служби України у Нікольському районі Донецької області та з метою раціонального використання вільної площі нерухомого майна.
 
 
 
Начальник управління                                                                             Л.НАЗАРЕНКО
Державної казначейської служби України
у Нікольському районі

Донецької області