11. Про надання згоди на списання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебувають в управлінні районної ради, нежитлових будівель та металоконструкцій розташованих за адресою вул. Свободи, 122, смт Нікольське

Posted in 43-я сесія

УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
          10 грудня 2019         №   7/43-746
смт Нікольське
 
 

 

Про надання згоди на списання об’єктів спільної власності
територіальних громад сіл, селищ, що перебувають в управлінні
районної ради, нежитлових будівель та металоконструкцій
розташованих за адресою вул. Свободи, 122, смт Нікольське   
 
Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист комунального закладу «Нікольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області» опорна школа  від 03.12.2019 № 216, враховуючи аварійний стан нежитлових будівель та металоконструкцій: сараю, навісу, теплиці та гаражів, у зв’язку з економічною недоцільністю проведення ремонту і подальшого їх використання за цільовим призначенням, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати згоду на списання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебувають в управлінні районної ради нежитлових будівель та металоконструкцій що знаходяться в оперативному управлінні комунального закладу «Нікольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області»  опорна школа, розташованих за адресою вул. Свободи, 122, смт Нікольське, а саме:
- сарай, загальна площа 70 кв.м., балансова вартість – 263,00 грн, знос – 100%;
- гараж загальна площа 90 кв.м., балансова вартість 1803,00 грн, знос – 100%;  
- гараж металевий загальна площа 12,5 кв.м., балансова вартість 630,00 грн, знос – 100%;
- теплиця, (тепличний каркас метал), балансова вартість 1050,00 грн, знос – 100%;
- навіс для зберігання  матеріалів, балансова вартість 21360,00 грн. знос – 100%.
2. Комунальному закладу «Нікольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області» опорна школа (КАЧЕКАН):
2.1. Провести процедуру списання нежитлових будівель   та металоконструкцій в порядку, встановленому чинним законодавством;
2.2. Надати районній раді звіти про списання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебувають в управлінні районної ради, нежитлових будівель та металоконструкцій.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та будівництва (ПАПАЦЕНКО).
 
Голова районної ради                                                                                                    В. МІТЬКО
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проєкту рішення районної ради
 
«Про надання згоди на списання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебувають в управлінні районної ради, нежитлових будівель та металоконструкцій розташованих за адресою вул. Свободи, 122, смт Нікольське»
 
 
Даний проект рішення підготовлено, керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою раціонального використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, яке знаходиться в управлінні районної ради, враховуючи лист комунального закладу «Нікольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені  Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області»  опорна школа.
Будівлі сараю, гаражів, теплиці та навіс знаходяться на балансі комунального закладу «Нікольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені  Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області»  опорна школа. Комісія провела обстеження технічного стану цих споруд  та дійшла висновку що на теперішній час вони перебувають в незадовільному технічному стані, мають знос 100%, який не дозволяє здійснювати їх подальшу експлуатацію за цільовим призначенням та  економічну недоцільність проведення ремонту.
Будівля гаражу площею 90 м2 введена в експлуатацію у 1970 році. Згідно бухгалтерського обліку балансова вартість становить 1803,00 грн.
Сарай площею 70 м2 введений в експлуатацію у 1975 році. Згідно бухгалтерського обліку балансова вартість становить 263,00 грн.
Теплиця введена в експлуатацію у 1980 році. Згідно бухгалтерського обліку балансова вартість становить 1050,00 грн.
 Гараж металевий площею 12,5 м2 введений в експлуатацію у 2003 році. Згідно бухгалтерського обліку балансова вартість становить 630,00 грн.
Навіс для зберігання матеріалів введений в експлуатацію у 2005 році. Згідно бухгалтерського обліку балансова вартість становить 21360,00 грн.
Матеріали, отримані після демонтажу будуть оприбутковані на склад та використані для господарських потреб. Очікуваний фінансовий результат складає 32046,73 грн..
Після демонтажу будівель на площі, яку вони займають, в зв’язку з реконструкцією харчоблоку планується будівництво приміщення кухні.
Враховуючи вищевикладене, пропонується надати згоду комунальному закладу «Нікольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області» опорна школа  на списання об’єктів  спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради.
 
 
 
Директор  КЗ «Нікольська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1 імені Якименка А.Д.
Нікольської районної ради Донецької області»

опорна школа                                                                                                  Г.КАЧЕКАН