Список поіменного голосування на 27-ій сесії районної ради 23.02.2018

Posted in Список поіменного голосування

Список поіменного голосування на 27-ій сесії районної ради 23.02.2018

               
  7/27-432 7/27-433 7/27-434 7/27-435 7/27-436 7/27-437 7/27-438 7/27-439 7/27-440 7/27-441 7/27-442 7/27-443 7/27-444 7/27-445 7/27-446 7/27-447 7/27-448 7/27-449 7/27-450 7/27-451 7/27-452 7/27-453 7/27-454 7/27-455 7/27-456 7/27-457 7/27-458 7/27-459 7/27-460
Балабанов В.В. за за за за за за за за за відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. за за за відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн.
Бджицька В.І. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн.
Борисова Н.М. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
Вавілонський С.В. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
Гаврил-Оглу Ф.І. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
Гедьо С.В. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн.
Глухов С.А. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
Грушевий В.М. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
Гурецький С.Й. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
Каіра М.І. (АПУ) за за за за за за за за за за відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн.
Кіра М.І. (ОБ) за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за ха за
Карманов М.М. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн.
Кунак Н.А. за за за за за за за за за за за за за за за за за проти за за за за за за за за за за за
Лазаренко О.В. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн.
Мазуренко Р.Л. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
Мінаєва Т.Л. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн.
Мітько В.М. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за не голос. не голос. за за
Папаценко І.Х. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн.
Плавська І.М. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за не голос. не голос. за за
Плахотная А.Л. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
Салявін Є.С. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
Сумятін О.О. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
Тедерова В.В. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
Темір В.М. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн.
Темір О.Л. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
Товарчі С.М. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
Третяк А.П. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
Цололо В.В. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн.
Чебурахін О.М.  за за за за за за за за за відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. за за за за за за за за за за за за за за
Челбарах І.В. за за за за за за за за за за за за за за за за за відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн.
Челбарах П.Х. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
Швечикова В.В. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
Шевелєв В.М. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн. відсутн.
Юзвінкевич С.В. за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за за
ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято прийнято
відсутн. відсутній
не голос. не голосував
утрим. утримався