Навчаємо майбутніх пенсіонерів

 (Україномовна версія)

          17 листопада 2016 року заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Володарському районі Шамлі Н. Ф. провела заняття «Школи майбутнього пенсіонера» в Володарському районному споживчому товаристві.

          Наталя Федорівна, розповіла присутнім, про порядок звернення за призначенням пенсії, належного оформлення документів, умови призначення пенсій за віком, докладніше зупинилася на періодах, з яких складається страховий стаж та інше.

         Повідомила, про заплановане запровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій, головною метою створення якої є автоматизована обробка даних та документів із забезпеченням максимальної доступності громадян до послуг Пенсійного фонду України, незалежно від місця проживання.

         Звернула увагу присутніх, на можливість дистанційного консультування з питань стосовно пенсійного законодавства в режимі Skype-зв’язку, «Гарячої телефонної лінії». Наочно продемонструвала, які послуги можливо отримати за допомогою  Веб-порталу електронної послуги Пенсійного фонду України, що раніше вимагало особистого звернення до управління Фонду та надала допомогу в заповнені заяв про реєстрацію громадянина у системі надання послуг в електронному вигляді

         Слухачі, отримали відповіді на хвилюючі їх запитання щодо пенсійного забезпечення громадян та буклети з листівками, з роз`ясненнями піднятих на зустрічі тем