ПРОТОКОЛ № 1 Засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу громадської ради при Нікольській районній державній адміністрації

Posted in Громадська рада

ЗАТВЕРДЖУЮ

Керівник апарату райдержадміністрації

_____________________А.Л.Плахотная

 

Нікольська районна державна адміністрація

ПРОТОКОЛ № 1

Засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для

формування складу громадської ради при Нікольській районній державній адміністрації

 

10.05.2018 року                                                                                           смт Нікольське

                                                                                                                      малий зал районної ради

 

ПРИСУТНІ:

 

Плахотная Анна Леонідівна

- керівник апарату райдержадміністрації

 

Внукова Ольга Львівна

 

- голова райкому профспілки  працівників державних установ України

 

Мітько Сергій Георгійович

 

- голова райкому профспілки працівників агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

Юдіна Ольга Миколаївна

- головний спеціаліст відділу управління персоналом, з організаційних питань та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

 

Порядок денний

 

1. Про обрання голови та секретаря ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу громадської ради при Нікольській районній державній адміністрації.

ДОПОВІДАЄ: Плахотная Анна Леонідівна - керівник апарату райдержадміністрації.

2. Про затвердження дати проведення установчих зборів.

ДОПОВІДАЄ: Мітько Сергій Георгійович - голова райкому профспілки працівників агропромислового розвитку райдержадміністрації.

3. Про затвердження змісту повідомлення про проведення установчих зборів.

ДОПОВІДАЄ: Мітько Сергій Георгійович - голова райкому профспілки працівників агропромислового розвитку райдержадміністрації.

4. Про затвердження формату заяви про участь в установчих зборів та додатків до заяви.

ДОПОВІДАЄ: Юдіна Ольга Миколаївна - головний спеціаліст відділу управління персоналом, з організаційних питань та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

І. СЛУХАЛИ: Про обрання голови та секретаря ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу громадської ради при Нікольській районній державній адміністрації.

ДОПОВІДАЛА:

Плахотная Анна Леонідівна зазначила, що у зв’язку з закінченням терміну повноважень існуючої громадської ради необхідним постає обрання нового складу громадської ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996. Для подальшої роботи необхідно обрати голову та секретаря. Запропоновано обрати головою ініціативної групи Мітько С.Г., секретарем ініціативної групи - Юдіну О.М.

ВИРІШИЛИ:

  1. Обрати головою ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу громадської ради при Нікольській районній державній адміністрації Мітько Сергія Георгійовича - голову райкому профспілки працівників агропромислового розвитку райдержадміністрації.
  2. Обрати секретарем ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу громадської ради при Нікольській районній державній адміністрації Юдіну Ольгу Миколаївну - головного спеціаліста відділу управління персоналом, з організаційних питань та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

Одноголосно - «за».

 

ІІ. СЛУХАЛИ: Про затвердження дати проведення установчих зборів.

 

ДОПОВІДАВ:

 

Мітько С.Г. зазначив, що повноваження Громадської ради при райдержадміністрації закінчуються 08 липня 2018 року. Тому установчі збори мають бути проведені 06 липня 2018 року.

 

ВИРІШИЛИ:

1. Провести установчі збори для формування складу громадської ради при Нікольській районній державній адміністрації 06 липня 2018 року.

ГОЛОСУВАЛИ:

Одноголосно - «за».

ІІІ. Про затвердження змісту повідомлення про проведення установчих зборів.

ДОПОВІДАВ:

 

Мітько С.Г. розповів про вимоги до оформлення змісту повідомлення про проведення установчих зборів.

 

ВИРІШИЛИ:

1. Затвердити зміст повідомлення про установчі збори відповідно до вимог постанови КМУ №996 від 03 листопада 2010 року.

2. Оприлюднити повідомлення про установчі збори на офіційному сайті райдержадміністрації не пізніше 25 травня 2018 року.

ГОЛОСУВАЛИ:

Одноголосно - «за».

ІV. Про затвердження формату заяви про участь в установчих зборів та додатків до заяви.

ДОПОВІДАЛА:

Юдіна О.М. розповіла про вимоги до формату заяви про участь в установчих зборах.

ВИРІШИЛИ:

1. Затвердити формат заяви про участь в установчих зборах відповідно до вимог постанови КМУ №996 від 03 листопада 2010 року.

ГОЛОСУВАЛИ:

Одноголосно - «за».

 

Секретар комісії                                                                                                           О.М.Юдіна