Розпорядження за ЛИПЕНЬ 2017

Posted in 2017

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 03.07.2017 № 183

          смт Нікольське

 

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельних ділянок в натурі

(на місцевості) громадянину Дубкову В.В. для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

 

 

           Відповідно до статті 55 Закону України «Про землеустрій» та статей 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши заяву громадянина Дубкова Віталія Володимировича про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі  (на місцевості)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, керуючись статтями 6, 13, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

                Надати громадянину Дубкову Віталію Володимировичу, власнику  сертифікату на право на земельну частку (пай) серії РН № 117140  від 04.12.2008 р. (згідно свідоцтва про право на спадщину за законом від 14.08.2008 р. № 2-2409), дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), загальною площею  8,05 умовних кадастрових гектарів із земель колишнього КСП «Дружба», згідно схеми поділу земель КСП «Дружба», погодженої розпорядженням голови райдержадміністрації від 11.12.2006 р. № 593, розташованих на території  Касянівської сільської  ради Нікольського району Донецької області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                           В.В.Завгородній

 

 

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від  04.07.2017 № 186

          смт Нікольське

 

 

Про утворення робочої групи з питань

збору та обробки інформації щодо визначення

небезпечних (імовірно небезпечних)  територій,

забруднених (імовірно забруднених)

вибухонебезпечними предметами

 

На підставі статті 19 Кодексу цивільного захисту України, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 19.06.2017 року № 668 «Про організацію проведення гуманітарного розмінування окремих територій Донецької області», керуючись статтями 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою належної організації та забезпечення взаємодії з питань виконання завдань та заходів з гуманітарного розмінування, недопущення загибелі та травмування населення від вибухонебезпечних предметів, забезпечення безпеки життєдіяльності, ведення господарської діяльності та сталого функціонування об’єктів інфраструктури на території району:

 

 1. Утворити робочу групу з питань збору та обробки інформації щодо визначення небезпечних (імовірно небезпечних)  територій, забруднених (імовірно забруднених) вибухонебезпечними предметами (далі – Робоча група) та затвердити її персональний склад, що додається.
 2. Робочій групі:

2.1.       Забезпечити надання обласній робочій групі з питань збору та обробки інформації щодо визначення небезпечних (імовірно небезпечних)  територій, забруднених (імовірно забруднених) вибухонебезпечними предметами щомісяця до 05 числа місяця, наступного за звітним інформації щодо небезпечних (імовірно небезпечних) територій, забруднених (імовірно забруднених) вибухонебезпечними предметами та пропозицій стосовно пріоритетності виконання завдань і заходів з гуманітарного розмінування цих територій, в залежності від їх соціального та економічного значення.

2.2.       Забезпечити інформування населення у межах району щодо попередження загибелі від несанкціонованого поводження з вибухонебезпечними предметами та правил поведінки у разі їх виявлення.

 1. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації (Терещенко) та  ДПРЧ-100 ГУ ДСНС України у Донецькій області (Ціон), контроль – на  першого заступника голови райдержадміністрації Павлішина В. М.

 

В. о. голови

райдержадміністрації                                                                                                       Н. А. Кунак

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови

райдержадміністрації

____________ №______

 

СКЛАД

робочої групи з питань збору та обробки інформації щодо визначення

небезпечних (імовірно небезпечних) територій, забруднених (імовірно забруднених)

вибухонебезпечними предметами

 

Павлішин

Володимир Михайлович

-

перший заступник голови райдержадміністрації, керівник робочої групи

Романюта

Сергій Вікторович

-

фахівець ДПРЧ-100 ГУ ДСНС України у Донецькій області, заступник голови робочої групи (за згодою)

Терещенко

Сергій Федорович

-

начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації, заступник голови робочої групи

Перехрест

Світлана Віталіївна

-

головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації, секретар робочої групи

 

Члени робочої групи:

 

Гребенюк

Роман Леонідович

-

командир відділення ДПРЧ-100 ГУ ДСНС України у Донецькій області (за згодою)

Любімова

Ганна Миколаївна

-

головний архітектор району – завідувач сектору архітектури та містобудування райдержадміністрації

Рощупкін

Віталій Миколайович

-

заступник начальника управління – начальник відділу прогнозування енергозабезпечення та охорони праці, сприяння розвитку галузей рослинництва та тваринництва управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Скрипко

Олександр Сергійович

-

інженер з питань цивільного захисту центральної районної лікарні Нікольського району

Челпан

Валерій Георгійович  

-

директор ТОВ «Володарськавто» (за згодою)

Шамлі

Інна Вікторівна

-

начальник відділу персоніфікованого обліку одержувачів пільг управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Юдіна

Ольга Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу управління персоналом, з організаційних питань та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

 

Керівник

апарату райдержадміністрації                                                                                 А. Л. Плахотная

 

Склад робочої групи з питань збору та обробки інформації щодо визначення небезпечних (імовірно небезпечних) територій, забруднених (імовірно забруднених) вибухонебезпечними предметами розроблено відділом житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

 

Начальник відділу житлово-комунального

господарства райдержадміністрації                                                                      С. Ф. Терещенко

 

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 06.07.2017 № 189

          смт Нікольське

 

 

Про внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації

від 02.02.2015 року № 22

 

 

У зв’язку з перейменуванням району та кадровими змінами, з метою упорядкування складу спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та складу районного штабу спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, відповідно до постанови Верховної Ради України від 12.05.2016 року № 1353-VІІІ «Про перейменування деяких населених пунктів», керуючись статтями 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

 1. Внести наступні зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 02.02.2015 року № 22 «Про створення спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Володарському районі»:

1.1.         Викласти назву розпорядження у новій редакції:

«Про створення спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Нікольському районі та штабу районної комісії».

1.2.         Викласти та затвердити додаток № 1 «Склад спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації» у новій редакції (додається).

1.3.         Викласти та затвердити додаток № 2 «Склад районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації» у новій редакції (додається).

 

 

 

 

В. о. голови

райдержадміністрації                                                                                                       Н. А. Кунак

 

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 10.07.2017 № 192

          смт Нікольське

 

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) громадянці Шаповаловій Н.Б. для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

 

 

           Відповідно до статті 55 Закону України «Про землеустрій» та статей 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши заяву громадянки Шаповалової  Наталі Борисівни про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки   в  натурі  (на місцевості)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, керуючись статтями 6, 13, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

                Надати громадянці Шаповаловій Наталі Борисівні, згідно  сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ДН № 0210181  від 22.06.2017  р. , дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею  3,445 умовних кадастрових гектарів із земель колишнього КСП «Родіна», згідно схеми поділу земель КСП «Родіна», погодженої розпорядженням голови райдержадміністрації від 17.03.2006 р. № 112, розташованої на території  Республіканської  сільської  ради Нікольського району Донецької області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 

 

 

В.о. голови райдержадміністрації                                                           Н.А.Кунак

 

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 10.07.2017 № 193

          смт Нікольське

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою та передачу земельної  ділянки

у власність громадянину Цикілек В.В. для

ведення товарного сільськогосподарського

виробництва 

 

            Відповідно до статей 17, 81, 186 Земельного кодексу України та Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши заяву  громадянина    Харакоза Юрія Петровича  (згідно довіреності від 21.02.2017 року № 12)  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 6,6700 гектарів (рілля)  із земель колишнього    КСП «Еллада», розташованих  на  території Касянівської сільської ради Нікольського  району Донецької області за  межами населених пунктів, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  керуючись статтями 6, 13, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

            1.   Затвердити «Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянину Цикілек Віктору Володимировичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із  земель колишнього КСП «Еллада»  сільськогосподарського призначення, розташованої за адресою: Донецька область, Нікольський район,  Касянівська  сільська  рада  (за межами населених пунктів) ».

 

2.   Передати у власність громадянину Цикілек Віктору Володимировичу земельну ділянку загальною  площею 6,6700 гектарів (рілля) кадастровий номер 1421783300:09:000:0621 із земель колишнього КСП «Еллада», яка знаходиться на території Касянівської  сільської ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

3.  Земельну ділянку, одержану у власність, використовувати за цільовим призначенням у відповідності з діючим законодавством.

 

4.   Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на відділ у Нікольському районі Головного управління  Держгеокадастру у Донецькій області (Євсєєв), контроль – на першого заступника голови райдержадміністрації           Павлішина В.М.

 

 

 

В.о. голови райдержадміністрації                                                     Н.А.Кунак

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 10.07.2017 № 194

          смт Нікольське

 

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) громадянину Кудашу В.В для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

 

 

           Відповідно до статті 55 Закону України «Про землеустрій» та статей 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши заяву громадянина Кудаша Віталія Володимировича про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки   в  натурі  (на місцевості)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, керуючись статтями 6, 13, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

                Надати громадянину Кудашу Віталію Володимировичу, власнику  сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ДН № 031680  від 27.09.2001 р. дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею  4,06 умовних кадастрових гектарів із земель колишнього КСП «Рассвет», згідно схеми поділу земель КСП «Рассвет», погодженої розпорядженням голови райдержадміністрації від 28.03.2006 р. № 124, розташованих на території  Малоянисольської сільської  ради Нікольського району Донецької області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 

 

 

В.о. голови  райдержадміністрації                                                           Н.А.Кунак

 

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 13.07.2017 № 198

          смт Нікольське

 

Про внесення змін до паспортів

бюджетних програм на 2017 рік

           

Відповідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 10.07.2017 р. № 195 «Про внесення змін до розпису асигнувань у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника на 2017 рік», наказу Міністерства фінансів України від 26.08.2014 р. № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2014 р.  за №1103/25880 та керуючись статтею 6, пунктом 1 статті 18, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

          1. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Тупчієнко) внести зміни до паспортів бюджетних програм на 2017 рік, затверджених розпорядженням голови районної державної адміністрації від 23.06.2017 р. № 171 «Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2017 рік», виклавши  їх у новій редакції:

           - КПКВК   0312180  Первинна  медична  допомога  населенню  у  сумі      10465,2 тис. грн., у тому числі: за загальним фондом – 10460,7 тис. грн., за спеціальним фондом -  4,5 тис. грн.;

           - КПКВК 0312220 Інші заходи в галузі охорони здоров’я у  сумі   337,9 тис. грн., у тому числі: за загальним фондом – 337,9 тис. грн., за спеціальним фондом -      0 тис. грн.;

2.  Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації, контроль - на заступника голови  райдержадміністрації Кунак Н.А.

                                                

                                                                                              

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                             В.В.Завгородній

 

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 13.07.2017 № 199

          смт Нікольське

 

 

Про передачу цінностей

матеріального резерву

 

Керуючись статтями 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Донецькій облдержадміністрації від 25.01.2017 року № 2, відповідно до статті 19 Кодексу цивільного захисту, Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2017 року № 775,  розпорядження голови облдержадміністрації, військово-цивільної адміністрації від 30.08.2016 року № 745 «Про затвердження Порядку створення і використання регіонального матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», у зв’язку з загостренням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней в Україні

 

 1. Утворити комісію з питань передачі матеріальних цінностей та затвердити її персональний склад, що додається.
 2. Передати Володарській районній державній лікарні ветеринарної медицини матеріальні цінності на відповідальне зберігання, згідно додатку.
 3. Відділу фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації апарату райдержадміністрації (Тупчієнко) провести передачу матеріальних цінностей згідно діючого законодавства, відобразивши її у бухгалтерських регістрах.
 4. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації (Тупчієнко), контроль – на  заступника голови райдержадміністрації Кунак Н. А.

 

 

 

Голова

райдержадміністрації                                                                                              В. В. Завгородній

 

 

 

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 17.07.2017 № 201

          смт Нікольське

 

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельних ділянок в натурі

(на місцевості) громадянину Тохтарь  П.Г. для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

 

 

           Відповідно до статті 55 Закону України «Про землеустрій» та статей 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши заяву громадянина Тохтарь   Петра Григоровича про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі  (на місцевості)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, керуючись статтями 6, 13, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

                Надати громадянину Тохтарь Петру Григоровичу, власнику  сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ДН № 0048540  від 29.05.2017 р., дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), загальною площею  8,2 умовних кадастрових гектарів із земель колишнього КСП «Дружба», згідно схеми поділу земель КСП «Дружба», погодженої розпорядженням голови райдержадміністрації від 11.12.2006р. № 593, розташованих на території  Касянівської сільської  ради Нікольського району Донецької області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                           В.В.Завгородній

 

 

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 17.07.2017 № 202

          смт Нікольське

 

Про припинення права постійного

користування  земельною ділянкою

 

Відповідно до статей 17, 141 та 142 Земельного кодексу України, розглянувши  заяву 3 державного  пожежно-рятувального загону  ГУ ДСНС  України у Донецькій області  про припинення права постійного користування земельною ділянкою,  на підставі наказу ДСНС України від 09.12.2016року № 637  «Про   зміну  найменування та місцезнаходження Воєнізованого гірничорятувального(аварійно-рятувального)  загону Головного управління Державної служби України з надзвичаних ситуацій у  Донецькій  області», керуючись статею 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

 1. Припинити 3 державному пожежно-рятувальному загону ГУ  ДСНС України у Донецькій області  право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування ППЧ-100 загальною площею 0,320 га (кадастровий номер 1421755100:01:002:0208) згідно державного акту серія ЯЯ № 059842 від 19.08.2008   року за адресою:смт.Нікольське, вулиця Затишна,1.
 2. Вважати таким, що втратив чинність  державний акт на право постійного користування земельною ділянкою серія ЯЯ № 059842 від 19.08.2008 року.
 3. Передати земельну  ділянку кадастровий номер  1421755100:01:002:0208  загальною площею  0,320 га, яка  знаходиться  на території  смт.Нікольське  Нікольського   району  Донецької  області,  до земель запасу   державної  власності, що  перебувають  у запасі.
 4. Координацію дій щодо виконання розпорядження покласти на відділ державної реєстрації Нікольської райдержадміністрації (Бура), контроль - на заступника голови райдержадміністрації  Кунак Н.А.

 

 

 

Голова  райдержадміністрації                                                       В.В.Завгородній

 

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 19.07.2017 № 206

          смт Нікольське

 

 «Про визначення відповідальної особи за застосування ЕЦП»

Відповідно до п. 9 Постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року №1452 «Про затвердження Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності» та для своєчасного надання електронної фінансової звітності.

1. Призначити відповідальною особою за застосування електронного цифрового підпису у Нікольської районної державної адміністрації начальника відділу фінансово-господарського забезпечення – головного бухгалтера апарату райдержадміністрації Тупчієнко Олену Юріївну …

2. Відповідальній особі забезпечити:

підготовку  та  подання  акредитованому  центру  сертифікації ключів  інформації,  необхідної для отримання послуг, пов’язаних з електронним  цифровим підписом;

надання допомоги  підписувачам під час генерації їх особистих та відкритих ключів;

подання до акредитованого центру сертифікації ключів звернень про скасування,  блокування або поновлення посилених сертифікатів відкритих ключів підписувачів;

доступ підписувачів   через   телекомунікаційні   мережі   до акредитованих  центрів  сертифікації  ключів  у  разі неможливості здійснення ними такого доступу із своїх робочих місць;

ведення   обліку   надійних  засобів  електронного  цифрового
підпису,  що  використовуються в установі;

ведення   обліку   програмно-апаратних  та  апаратних  носіїв особистих ключів підписувачів; 

зберігання  документів  та  їх електронних копій, на підставі яких   отримано   послуги,   пов’язані   з   електронним  цифровим підписом; 

контроль  за  використанням  підписувачами  надійних  засобів електронного  цифрового  підпису  та  зберіганням  ними  особистих ключів.

3. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації, контроль - на першого заступника голови  райдержадміністрації Павлішина В.М.                 .

 

 

Голова райдержадміністрації                                                                   В.В. Завгородній 

 

 

 

УКРАЇНА

НІКОЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 від 21.07.2017 №  211

               смт Нікольське

 

Про оголошення та проведення

конкурсу на зайняття вакантних

посад  державної служби

 

Відповідно до ст.22. Закону України  «Про  державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня  2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», керуючись розпорядженням голови райдержадміністрації від 01 червня 2016 року № 167 «Про організацію проведення конкурсу на зайняття вакантних посад Володарської  районної державної адміністрації»:

 1. Оголосити та провести конкурс на заміщення вакантної  посади державної служби:

      -    адміністратора відділу    з   питань   надання    адмінпослуг   райдержадміністрації  1 шт.одиниця.

      2.  Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад, зазначених у пункті першому, що додаються.

      3. Відділу  управління персоналом, з організаційних питань та інформаційної  політики апарату райдержадміністрації (Рощупкіна С.М):

  3.1. Оприлюднити розпорядження про оголошення конкурсу та умови його проведення  на офіційному  веб-сайті Нікольської райдержадміністрації;

     3.2.   Надіслати Міжрегіональному управлінню Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій та Луганській областях розпорядження про оголошення конкурсу та умови його проведення для оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби;

     3.3. Забезпечити вжиття організаційних заходів для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби згідно з чинним законодавством.

     4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації   Плахотную А.Л.

 

 

Голова  райдержадміністрації                                               В.В.Завгородній

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

  від  _______  № _____

 

Умови проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» -

адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг

Нікольської  районної державної адміністрації  Донецької області

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

1) Забезпечує реалізацію державної політики з питань підприємницької діяльності та дозвільної системи;

2) Надає суб’єктам господарювання вичерпну інформацію щодо вимог та порядку одержання документів дозвільного характеру;

3) Приймає від суб’єктів господарювання документи, необхідні для одержання документів дозвільного характеру, здійснює їх реєстрацію та подає документи, копії документів відповідним місцевим дозвільним органам;

4) Забезпечує взаємодію та документообіг між місцевими дозвільними органами та їх представниками в дозвільному офісі щодо видачі документів дозвільного характеру;

5) Здійснює організаційне та інформаційне забезпечення проведення представниками місцевих дозвільних органів спільного обстеження об’єкта, на який видається документ дозвільного характеру;

6) Формує та веде реєстр документів дозвільного характеру в порядку, установленому уповноваженим органом;

7) Видає суб’єкту господарювання документи дозвільного характеру;

8) Готує пропозиції щодо вдосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру та подіє їх керівництву райдержадміністрації.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 3800, надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

тимчасово, на період відсутності основного працівника

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строки їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття

 посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України  „Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документу (документів) про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  за 2016 рік.

7. Посвідчення про проходження атестації з української мови

 

Строк подання документів –   15  календарних днів

 

Дата, час і місце проведення конкурсу

11.08.2017  о 10.00   за адресою:

смт Нікольське, вул.Свободи 87. каб.27

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Рощупкіна Світлана Михайлівна          

тел. (06246) 2-19-45

електронна адреса Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Вимоги до професійної компетентності

Загальні вимоги

1

Освіта

Вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2

Досвід роботи

Не потребує

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

 

       

 

Спеціальні вимоги

1

Освіта

економячного, юридичного спраямування

2

Знання законодавства

1) Конституція України;

2) Закон України «Про місцеві державні адміністрації»;

3) Закон України «Про державну службу»;

4) Закон України «Про запобігання корупції»;

5) Закон України «Про очищення влади»;

6) Закон України «Про адміністративні послуги»;

7) Закон України «Про державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань»;

8) Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

9)Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності

10)Земельний кодекс України.

3

Професійні чи технічні знання

Надання вичерпної інформації і консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг.

Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру суб’єктами їх надання.

 

4

Спеціальний досвід роботи

Не потребує

5

Знання сучасних інформаційних технологій

Знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення; навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет; знання сучасних технологій з електронного урядування.

6

Особисті якості

 -  відповідальність;

 –  системність і самостійність в роботі;

 –   уважність до деталей;

-  вміння працювати в стресових ситуаціях

       

 

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                А.Л.Плахотная

 

 

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 21.07.2017 № 212

          смт Нікольське

 

 

Про організацію створення

консультаційних пунктів з

питань цивільного захисту

 

Відповідно до статті 19, 21, 42 Кодексу цивільного захисту України, пункту 28 Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 року № 444, наказу Міністерства надзвичайних ситуацій від 07.06.2011 року № 587 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку створення, обладнання та забезпечення  функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах», керуючись статтею 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою підвищення ефективності просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях серед населення:

 

 1. Рекомендувати селищній та сільським радам:

1.1         Створити консультаційні пункти з питань цивільного захисту при селищній та сільських радах.

1.2.    Призначити відповідальних осіб за роботу  консультаційних пунктів.

2.       Рекомендувати консультаційним пунктам з питань цивільного захисту при селищній та сільських радах у своїй діяльності керуватись Методичними рекомендаціями щодо порядку створення, обладнання та забезпечення функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах, затвердженими наказом Міністерства надзвичайних ситуацій від 07.06.2011 року № 587.

 1. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації (Терещенко), контроль – на  першого заступника голови райдержадміністрації Павлішина В. М.

 

 

 

Голова

райдержадміністрації                                                                                              В. В. Завгородній

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 

 від 24.07.2017 р. № 213

          смт Нікольське

 

Про внесення змін до розпорядження

Голови райдержадміністрації

від 30.03.2017 № 88

 

Відповідно до Указу Президента від 07.07.2017 року № 178/2017 «Про проведення призову громадян України на строкову службу до Національної гвардії України у 2017 році», вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження голови облдержадміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації від 20.07.2017 року «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово – цивільної адміністрації від 22 березня 2017 року № 248, керуючись статтями 27, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

 

1. Внести наступні зміни до розпорядження голови райдержадміністрації, керівника обласної військово - цивільної адміністрації від 30.03.2017 № 88 «Про проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2017 році»:

1) пункт 1 викласти у новій редакції наступного змісту:

«Організувати з 03 квітня по 31 травня та з 02 жовтня по 30 листопада 2017 року проведення призову на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, які до дня відправки у військові частини досягли 20 років і не мають права на відстрочку, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу;

З 01 по 31 серпня 2017 року проведення призову на строкову військову службу до Національної гвардії України придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років і не мають права на відстрочку, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу;

2) пункти 2, 3, 5 після слів «квітні – травні» доповнити словом «, серпні»;

3) пункт 6 після слів та цифр «з 03 квітня по 31 травня» доповнити словами та цифрами «, з 01 по 31 серпня»

4) пункт 7 після слів та цифр «до 20 липня» доповнити словами та цифрами «, до 20 вересня»;

5) у назвах Основного та Резервного складів районної призовної комісії з призову громадян України на строкову військову службу в квітні – травні та жовтні – листопаді 2017 року слова та цифри «в квітні – травні та жовтні – листопаді 2017 року» замінити словами та цифрами « в квітні – травні, серпні та жовтні – листопаді 2017 року»;

 

 

 

Голова

райдержадміністрації                                                                                              В. В. Завгородній

 

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 25.07.2017 № 214

          смт Нікольське

 

 

Про призначення керівника

робіт з ліквідації наслідків

надзвичайної ситуації

 

Відповідно  до статті 75 Кодексу цивільного захисту України, керуючись статтею 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою виконання завдань у сфері цивільного захисту

 

 1. Для безпосереднього управління аварійно-рятувальними та іншими невідкладними роботами керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації призначити першого заступника голови райдержадміністрації Павлішина В. М.
 2. Координацію дій щодо виконання даного розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Павлішина В. М., контроль залишаю за собою.

 

 

 

 

Голова

райдержадміністрації                                                                                             В. В. Завгородній

 

 

 

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 25.07.2017 № 215

          смт Нікольське

 

 

Про створення районної

розрахунково-аналітичної групи

 

Відповідно до статті 35 Кодексу цивільного захисту України, Методики спостережень щодо оцінки радіаційної та хімічної обстановки, затвердженої наказом Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 06.08.2002  року №186, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.08.2002 року за № 708/6996, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 26.11.2015 року № 676 «Про створення обласної позаштатної розрахунково-аналітичної групи», керуючись статтями 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою збирання та обробки інформації про стан радіаційної та хімічної обстановки на території району, запобігання та реагування на надзвичайні ситуації

 

 1. Створити районну розрахунково-аналітичну групу та затвердити її персональний склад (додається).
 2. Районній розрахунково-аналітичній групі у своїй діяльності керуватись Методикою спостережень щодо оцінки радіаційної та хімічної обстановки, затвердженої наказом Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 06.08.2002  року № 186, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.08.2002 року за № 708/6996.
 3. Координацію дій щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації (Терещенко), контроль на  першого заступника голови райдержадміністрації Павлішина В. М.

 

 

 

 

Голова

райдержадміністрації                                                                                            В. В. Завгородній

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови

райдержадміністрації

____________ №______

 

 

 

СКЛАД

районної розрахунково-аналітичної групи

 

Терещенко

Сергій Федорович

-

начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації, керівник  районної розрахунково-аналітичної групи

 

Романюта

Сергій Вікторович

-

фахівець ДПРЧ-100 ГУ ДСНС України у Донецькій області, заступник голови робочої групи (за згодою)

 

Перехрест

Світлана Віталіївна

-

головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації

 

Скрипко

Олександр Сергійович

-

інженер з питань цивільного захисту центральної районної лікарні Нікольського району (за згодою)

 

 

 

 

Керівник

апарату райдержадміністрації                                                                                 А. Л. Плахотная

 

 

 

Склад районної розрахунково-аналітичної групи розроблено відділом житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

 

 

 

Головний спеціаліст з питань надзвичайних

ситуацій відділу житлово-комунального

господарства райдержадміністрації                                                                        С. В. Перехрест

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 28.07.2017 № 216

          смт Нікольське

 

Про стан утримання захисних

споруд цивільного захисту на

території Нікольського району

 

На обліку знаходиться 20 протирадіаційних укриттів (далі – ПРУ). За результатами інвентаризації виготовлено документацію на 7 ПРУ, з них: державної – 3, комунальної – 1, приватної – 3.

Відповідно до статті 19, 20 Кодексу цивільного захисту, Інструкції щодо утримання захисних споруд цивільної оборони у мирний час,  затвердженої Наказом Міністерства України з  питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення  від наслідків Чорнобильської катастрофи від 09.10.2006 року № 653, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.11.2006 року за № 1180/13054, Порядку створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та ведення його обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 року № 138,  керуючись статтею 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою належного утримання та використання захисних споруд цивільного захисту району:

 

 1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій – балансоутримувачам ПРУ:

1.1.    Провести ремонт ПРУ.

1.2.    Організувати та  забезпечити   виконання  у   повному   обсязі   вимог Інструкції щодо утримання захисних  споруд цивільного захисту у   мирний час, затвердженої наказом  Міністерства надзвичайних ситуацій  України від 09.10.2006 № 653, який зареєстровано у Міністерстві юстиції України  02.11.2006 за № 1180/13054, Порядку створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та ведення його обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 року № 138.

 1. Відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації (Терещенко), рекомендувати ДПРЧ-100 ГУ ДСНС України у Донецькій області (Ціон) здійснювати контроль за готовністю захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням
 2. Координацію дій щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації (Терещенко), контроль на першого заступника голови райдержадміністрації Павлішина В. М.

 

 

 

Голова

райдержадміністрації                                                                                             В. В. Завгородній