25 лютого 2020 року, голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА була присутня на урочистому відкритті інноваційно-молодіжного центру «Фенікс» у селі Кременівка

Posted in ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА !

Сьогодні,25 лютого 2020 року, голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА була присутня на урочистому відкритті інноваційно-молодіжного центру «Фенікс» у селі Кременівка на базі Кременівського сільського будинку культури та інноваційного центру для молоді у селі Кальчик на базі Кальчицького сільського будинку культури . На селі дуже гостро стоїть проблема з дозвіллям молоді. Це призводить до того, що старшокласники і молоді люди до 35 років проводять вільний час і реалізують себе, як особистість в комп’ютері, у віртуальному житті, що призводить до агресивної поведінки молодого покоління.
Найголовнішою метою проєкту є підвищення соціальної активності молоді на селі через створення молодіжних центрів, де діти та молодь зможуть реалізувати себе, а молодіжні центри стануть улюбленим місцем дозвілля для усіх мешканців. В межах обласної програми «Гідна країна для гідних людей» на створення молодіжних центрів у Кальчицькому та Кременівському СБК у 2019 році з обласного бюджету було виділено по 250,0 тис. грн. За ці кошти для центрів придбано офісні меблі, комп’ютерну техніку, спортивні тренажери, настільні ігри, телевізори. Кальчицька та Касянівська сільські ради забезпечили співфінансування заходів зі створення молодіжних центрів та виділили по 250, 0 тис.грн. За ці кошти проведено поточний ремонт приміщень молодіжних центрів, а для молодіжного центру в с.Кальчик, крім цього, було придбано комп’ютерну техніку на суму 50,0 тис.грн.
На заході були присутні голова районної ради Василь МІТЬКО, голова Федерації грецьких товариств України Олександра ПРОЦЕНКО-ПІЧАДЖИ, в.о.Касянівського сільського голови Олена МАДІНА, Кальчицкий сільський голова Надія РИБКІНА та інші почесні гості.