ПРОТОКОЛ засідання районної комісії ТБ і НС

Posted in ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА !

                                                        «ЗАТВЕРДЖУЮ»

                                                                  Заступник голови райдержадміністрації

                                                                       _____________Н. КУНАК

 

 

ПРОТОКОЛ № 8

засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки і надзвичайних ситуацій

 

Мала зала райдержадміністрації

 

смт Нікольське

17 березня 2020 року

16-00 год

 

 

 

Головував: заступникголови Нікольської райдержадміністрації, заступник голови комісії Н. КУНАК

 

         Присутні:

 

 

 

Члени Комісії (за списком)          

 

ГОРБАТЕНКО О.

-

керівник апарату Нікольської районної ради

 

         

 

 

  1. 1.           Про організацію заходів із запобігання виникненню надзвичайної ситуації внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2

 

ДОПОВІДАЛА:

КУНАК

Наталя Анатоліївна

заступник голови райдержадміністрації

 

В обговоренні прийняли участь:

 

П. МАРКОВ, О. КУБАРЄВ, О. КЛИМЕНКО, І. ЧЕЛБАРАХ, І. УГНІВЕНКО

 

ВИРІШИЛИ:

 

  1. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на території Нікольського району, забезпечити виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням змін внесених постановою Кабінету Міністрів України від  16 березня 2020 року № 215.
  2. Відділу житлово-комунального господарства, цивільного захисту, містобудування, архітектури та захисту довкілля райдержадміністрації (ТЕРЕЩЕНКО) довести до відома авто перевізників заборону регулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на приміських та міжміських маршрутах з 12-00 18 березня 2020 року, до прийняття рішення про скасування обмежувальних заходів.
  3. З 18-00 17 березня 2020 року заборонити проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування (відповідальні: ПЛАХОТНА, КУБАРЄВ, АЛІПА).
  4. З 18-00 17 березня  2020 року до прийняття рішення про скасування обмежувальних заходів заборонити роботу суб᾽єктів господарювання, а саме: закладів громадського харчування (ресторани, кафе), ринків, торгівельних рядів, торгівельно-розважальних центрів, перукарень, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури тощо. (Дозволено надавати послуги з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту. Також дозволяється торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Також можна здійснювати банківську та страхову діяльність.) (ЧЕЛБАРАХ, КУБАРЄВ)
  5. Структурним підрозділам райдержадміністрації, рекомендувати районній, селищній та сільським радам, установам, підприємствам та організаціям:

5.1    скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян;

5.2    скасувати, або максимально перевести в режим телефонних або відео-конференцій усі нарадчі заходи та засідання (за винятком виключних випадків);

5.3    запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

5.4    максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій

5.5    запровадити режим профілактичного спостереження за особами, із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику;

5.6    розглянути питання щодо надання за бажанням працівників відпусток поза графіками відпусток;

5.7    посилити режим поточної дезінфекції службових приміщень.

  1. Рекомендувати головам селищної та сільських рад довести до відома установам, організаціям, підприємствам та суб᾽єктам підприємницької діяльності рішення комісії щодо заходівіз запобігання виникненню надзвичайної ситуації внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19 та здійснювати контроль за його виконанням.
  2. Нікольському міжрайонному управлінню Держпродспоживслужби (ЧЕЛБАРАХ) передати ДПРЧ-100 (ПАНДАЗІ) частину матеріального резерву (згідно переліку що додається) який знаходиться на відповідальному зберіганні.
  3. Рекомендувати райдержадміністрації звернутися до районної ради про термінове скликання позачергової сесії з питання виділення коштів бюджету на поповнення матеріального резерву для запобігання виникненню надзвичайної ситуації внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

 

 

 

Протокол вів:            О. КЛИМЕНКО