ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту

Posted in Проекти регуляторних актів

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

Нікольська районна державна адміністрація повідомляє, що на виконання ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» не пізніше пꞌяти робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення буде опубліковано проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження Умов проведення конкурсу щодо визначення підприємства (оганізації) для здійснення функцій робочого органу». Додаток 1 «Умови проведення конкурсу щодо визначення підприємства (організації), яка залучається на договірних засадах організатором проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Нікольського району, для забезпечення роботи конкурсного комітету» та Аналіз регуляторного впливу проекту розпорядження голови Нікольської  райдержадміністрації «Про затвердження Умов проведення конкурсу щодо визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу» розміщено на офіційному веб-сайті Нікольської райдержадміністрації volodrda.com.

Проектом розпорядження передбачено визначення підприємства (організації), яка залучається на договірних засадах організатором проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Нікольського району.

Зауваження та пропозиції по проекту регуляторного акту прийматимуться у письмовому вигляді протягом місяця з дня оприлюднення за адресою розробника проекту: 87000, Нікольська райдержадміністрація, вул. Свободи, 87, смт. Нікольське, Нікольський район, Донецька область. Телефон для довідок: (06246)2-15-32.

 

 

В.о. голови райдержадміністрації                                                                     В.М. Павлішин