РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ від 13.10.2017 № 307

Posted in Сектор містобудування, архітектури та захисту довкілля

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 13.10.2017 № 307

          смт Нікольське

 

 

Про розроблення детального плану території

для розміщення об’єкту поводження з

твердими побутовими відходами –

місця  для тимчасового зберігання та сортування

твердих побутових відходів

 

 

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Комсервіс»  від 11.10.2017 №16 про розроблення детального плану території для розміщення об’єкту поводження з твердими побутовими відходами – місця для тимчасового зберігання та сортування твердих побутових відходів, розташованого за межами населених пунктів на території Нікольської селищної ради, згідно статей 10, 19, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», керуючись статтею 6, пунктом 1 статті 20  Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Комсервіс» Нікольської се-лищної ради на розроблення детального плану території для розміщення об’єкту поводження з твердими побутовими відходами – місця для тимчасового зберігання та сортування твердих побутових відходів, розташованого за межами населених пунктів на території Нікольської селищної ради (далі – детальний план території), на земельній ділянці  орієнтовною площею 8,0776 га, із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності, що перебувають у запасі.

 

2. Визначити:

              2.1. Замовником розроблення детального плану території Нікольську рай-держадміністрацію.

              2.2. Відповідальним за розроблення детального плану території комунальне підприємство «Комсервіс» Нікольської селищної ради.

 

3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території  покласти на комунальне підприємство «Комсервіс» Нікольської селищної ради.

 

4. Рекомендувати комунальному підприємству «Комсервіс» Нікольської селищної ради:
4.1. Визначити проектну організацію – розробника детального плану території та укласти договір на виконання робіт.
4.2. Після розроблення детального плану території подати його до райдерж-адміністрації для проведення громадського обговорення Нікольською селищною радою та затвердження.
4.3. Після затвердження детального плану території клопотати перед рай-держадміністрацією про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення об’єкту поводження з твердими побутовими відходами – місця для тимчасового зберігання та сортування твердих побутових відходів, розташованого за межами населених пунктів на території Нікольської селищної ради.
 
5. Координацію дій щодо виконання розпорядження покласти на сектор архітектури та  містобудування райдержадміністрації (Любімова), контроль – на  першого заступника голови райдержадміністрації  Павлішина В.М.

 

 

Голова райдержадміністрації                                                                     В.В.Завгородній