Розпорядження від 21.11.2017 № 346 Про розроблення детального плану території для ведення особистого селянського господарства гр.Третяк Н.І.

Posted in Сектор архітектури та містобудування

 

УКРАЇНА

 

НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 21.11.2017 № 346

      смт Нікольське

 

 

Про розроблення детального плану території

для ведення особистого селянського господарства

гр.Третяк Н.І.

 

 

Розглянувши клопотання гр.Третяк Наталі Іванівни  від 08.11.2017  про розроблення детального плану території для ведення особистого селянського господарства  на земельній ділянці площею 0,8000 га, розташованій на території Тополинської сільської ради Нікольського району Донецької області за межами населених пунктів, яка належить до земель сільськогосподарського призначення державної власності та містить об’єкти нерухомого майна, згідно статей 10, 19, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», керуючись статтею 6, пунктом 1 статті 20  Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

1. Надати дозвіл гр.Третяк Н.І. на розроблення детального плану території для ведення особистого селянського господарства на земельній ділянці площею 0,8000 га, розташованій на території Тополинської сільської ради Нікольського району Донецької області за межами населених пунктів.

 

2. Визначити:

              2.1. Замовником розроблення детального плану території Нікольську рай-держадміністрацію.

              2.2. Відповідальним за розроблення детального плану території визнати гр.Третяк Н.І.

3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території  покласти на гр.Третяк Н.І.

 

4. Рекомендувати гр.Третяк Н.І.:
4.1. Визначити проектну організацію – розробника детального плану території та укласти договір на виконання робіт.
4.2. Після розроблення детального плану території подати його до райдерж-адміністрації для проведення громадського обговорення Тополинською сільською радою та подальшого затвердження.
 
4.3. Після затвердження детального плану території включити його до складу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності, розташованої за межами населених пунктів на території Тополинської сільської ради Нікольського району Донецької області.
 
5. Координацію дій щодо виконання розпорядження покласти на сектор архітектури та  містобудування райдержадміністрації (Мицик), контроль – на  першо-го заступника голови райдержадміністрації  Павлішина В.М.

 

 

Голова райдержадміністрації                                                                В.В.Завгородній