Розпорядження голови райдержадміністрації "Про розроблення детального плану території для розміщення об’єкту поводження з твердими побутовими відходами – місця для тимчасового накопичення та зберігання твердих побутових відходів"

Posted in Сектор містобудування, архітектури та захисту довкілля

 УКРАЇНА

 НІКОЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

       від 01.04.2019 № 122

          смт Нікольське

 

 Про розроблення детального плану території

для розміщення об’єкту поводження

з твердими побутовими відходами –

місця  для тимчасового накопичення та

зберігання твердих побутових відходів

 Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Зоря-комсервіс» від 11 березня 2019 № 24 про розроблення детального плану території для розміщення об’єкту поводження з твердими побутовими відходами – місця для тимчасового накопичення та зберігання твердих побутових відходів, на земельній ділянці орієнтовною площею 4,5000 га, розташованій за межами населених пунктів на території Зорянської сільської ради, згідно статей 10, 19, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада        2011 року № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», керуючись статтею 6, пунктом 1 статті 20  Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Зоря-комсервіс»  на розроблення детального плану території для розміщення об’єкту поводження з твердими побутовими відходами – місця для тимчасового накопичення та зберігання  твердих побутових відходів (далі – детальний план території), на земельній ділянці орієнтовною площею 4,5000 га, із земель державної власності сільськогосподарського призначення (запасу)  за межами населених пунктів Зорянської сільської ради Нікольського району Донецької області.

 2. Визначити:

              2.1. Замовником розроблення детального плану території Нікольську рай-держадміністрацію.

              2.2. Відповідальним за розроблення детального плану території товариство з обмеженою відповідальністю «Зоря-комсервіс».

 3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території  покласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Зоря-комсервіс».

 4. Рекомендувати товариству з обмеженою відповідальністю «Зоря-комсервіс»:

 4.1. Визначити проектну організацію – розробника детального плану території та укласти договір на виконання робіт.
4.2. Після розроблення детального плану території подати його до райдерж-адміністрації для проведення громадського обговорення Зорянською сільською радою, стратегічної екологічної оцінки  та затвердження.
4.3. Після затвердження детального плану території клопотати перед рай-держадміністрацією про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення об’єкту поводження з твердими побутовими відходами – місця для тимчасового накопичення та зберігання твердих побутових відходів, розташованого за межами населених пунктів на території зорянської сільської ради.
 5. Координацію дій щодо виконання розпорядження покласти на сектор архітектури та  містобудування райдержадміністрації (ЛЮБІМОВА), контроль – на  першого заступника голови райдержадміністрації  А.ТРЕТЯК.

 Голова райдержадміністрації                                                                    О.РЕШЕТНЯК