Інформація про діяльність Центру надання адміністративних послуг Нікольської райдержадміністрації за підсумками 2018 року

Posted in Відділ з надання адміністративних послуг та державної реєстрації

 

Детально про роботу Центру надання адміністративних послуг Нікольської районної державної адміністрації (контакти, перелік адміністративних послуг, графік роботи) можна ознайомитись за посиланням: http://volodrda.com/strukturni-pidrozdili/sektor-z-nadannya-administrativnikh-poslug

Центр надання адміністративних послуг Нікольської райдержадміністраціїї (далі – ЦНАП)  - це постійно діючий робочий орган, який створений 18 грудня 2013 року розпорядженням голови районної державної адміністрації від 04.12.2013 року № 393 .

Адреса: 87000, Україна, Донецька область, Нікольський район, смт. Нікольське, вулиця Свободи, 87 (будівля Нікольської районної ради Донецької області, 4-й поверх)

Телефон /факс: (06246) 2-22-54

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ;

Розпорядженням голови Нікольської райдержадміністрації Донецької області від 09.12.2016 № 380  (із змінами) визначений перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП (72 вида послуг).  детально за посиланням:

До уваги громадян та суб`єктів господарювання!

у ЦНАП здійснюється попередній запис суб’єктів звернень на прийом до адміністратора на певну визначену дату (день) та час. 

Попередній запис може здійснюватися шляхом:

1. Особистого звернення до адміністратора  – будівля ЦНАП;

2. За телефоном – (06246) 2-22-54;

3. Електронною поштою -  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ;

 У разі запізнення суб’єкта звернення на прийом за попереднім записом більш ніж на 5 хвилин попередній запис анулюється. У цьому випадку суб’єкт звернення може подати документи в загальному порядку або записатися на певну дату та час вдруге.

Довідково про ЦНАП

ЦНАП розташовано в центрі селища, на 4-му поверсі адміністративної будівлі, загальною площею біля 53,68 кв. м. Приміщення ЦНАП має зону очікування та зону обслуговування. Біля будівлі розташоване місце для паркування автомобілів та велопарковка. Для осіб з обмеженими фізичними можливостями на 1-му поверсі є кнопка виклику адміністратора.

В зоні очікування розміщено 3 інформаційних стенди зі зразками заповнення заяв та переліком документів, необхідних для отримання адміністративних послуг. Для відвідувачів  є умови для заповнення документів та очікування.

ЦНАП приймає відвідувачів з 08.00 до 16.00 години, по четвергах з 08.00 до 20.00 години без перерви. Вихідні – субота, неділя та святкові дні.

Центр здійснює свою діяльність за принципом «єдиного вікна».

На виконання ст. 8 Закону України «Про адміністративні послуги»  на кожну адміністративну послугу суб’єктами надання адміністративних послуг розроблені  і затверджені інформаційні та технологічні картки, які передані для роботи адміністраторам ЦНАП. В разі внесення змін до Закону інформація в картках своєчасно оновлюється.

Протягом 2018 року суб’ єктам звернення було надано 4676 адміністративних послуг, в 2017 році було надано 4251 адміністративні послуги що на 10%  більше, цей показник свідчить про тенденцію збільшення кількості звернень до Центру та його популярності,та попит на адміністративні послуги.

Продовжується спільна робота з регіональним сервісним центром МВС в Донецькій області щодо надання в селищі Нікольське адміністративних послуг МВС, а саме:

- реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

- заміна посвідчення водія;

- видача міжнародного посвідчення водія;

- прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Послуги надаються пересувним мобільним сервісним центром МВС, який оснащений сучасним обладнанням. Спеціалісти сервісного центру  виїжджають до міста  за графіком (другий четвер місяця) та обслуговують громадян. Підготовча робота та безпосередньо прийом зацікавлених осіб здійснюється в Центрі надання адміністративних послуг Нікольської райдержадміністрації. Так за консультацією та безпосередньо за отриманням даних послуг за  2018 рік звернулося біля 4557 осіб.

У 2019 році планується надавати такі види послуг, як оформлення та видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм; послуги у сфері реєстрації та перереєстрації транспортних засобів та обмін посвідчення водія транспортного засобу

Складові розвитку ЦНАП у 2019 - 2020 роках: у березні – квітні  2019 року урочисте відкриття оновленого  ЦНАПу по реалізованим проектам 2018 року по розбудові ЦНАП:

- «Реконструкція Нікольського районного Будинку дитячої творчості Нікольської районної ради Донецької області під ЦНАП за адресою: вул. Свободи, 120 в смт Нікольське Донецької області, придбання обладнання, програмного забезпечення та комплексу захисту інформації»,

- «Створення Мобільного офісу надання адміністративних та соціальних послуг мешканцям Нікольського району».

Виконання Програми розвитку і підтримки сфери надання адміністративних послуг у Нікольському районі на 2019 – 2021 роки, а саме:

- реалізація пілотного проекту Головного сервісного центру МВС України щодо здійснення державної реєстрації нових транспортних засобів, їх перереєстрація у зв’язку із зміною анкетних даних власника (без огляду експерта) та видачі (обміну) посвідчення водія у зв’язку із втратою чи викраденням через ЦНАП.