Контактна інформація

Posted in Відділ житлово-комунального господарства

Відділ житлово- комунального господарства Нікольської

районної державної адміністрації

вул.Свободи, 87, смт Нікольське, Нікольський район, Донецька область, 87000

Телефон: (06246)-2-15-32

Електрона адреса:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Графік роботи:

Понеділок – четвер

з 8.00 до 17.00

П’ятниця

з 8.00 до 16.00

Обідня перерва

12.00 до 13.00

Вихідні дні

Субота, неділя

 

Начальник відділу – Терещенко Сергій Федорович

ПАМ'ЯТКА для сільгосппідприємств і фермерських господарств з профілактики попередження пожеж

Posted in Відділ житлово-комунального господарства

Категорично забороняється палити стерню та пожнивні за-лишки, розпалювати багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь на хлібних полях і поблизу, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поруч із стогами соло-ми й сіна. Пам’ятайте, що дотримання всіх вимог – це гарантія збереження врожаю від пожежі!

Щоб вогонь не завдав лиха, хочемо нагадати правила пожежної безпеки під час збирання врожаю:

1. Вимоги до зернозбиральної техніки

1.1. До початку збирання врожаю вся збиральна техніка, агрегати та автомобілі повинні мати відрегульовані системи живлення, змащення, охолодження, запалювання, а також бути осна­щені справними іскрогасниками, обладнані первинними засобами пожежогасіння (комбайни і трактори – двома вогнегасниками, двома штиковими лопатами, двома мітлами; автомобілі – вогнегасником та штиковою лопатою). На комбайнах повинні бути бочки з водою. Трактори­сти, комбайнери, їхні помічники та інші особи, задіяні на роботах зі збирання врожаю, по­винні пройти протипожежний інструктаж.

1.2. Корпуси комбайнів повинні бути оснащені заземлювальним металевим ланцюгом, що то­ркається землі.

1.3. Збиральну техніку необхідно регулярно перевіряти на щільність з’єднання вихлопної труби з патрубком випускного колектора та колектора з блоком двигуна. У разі появи ознак пробивання прокладок роботу слід припинити до їх заміни.

1.4. Під час роботи комбайна з підбирачем треба стежити, щоб пружинні зубці підбирача не потрапляли всередину кожуха барабана. У такому випадку треба негайно зупинити комбайн і звільнити зубці.

1.5. Трактори, комбайни та інші самохідні машини, обладнані електричним пуском двигуна, повинні мати вимикач для відключення акумулятора від споживача струму. Клеми акумуля­тора, стартера дистанційного електромагнітного пускача та генератора повинні бути захищені від потрапляння на них струмопровідних предметів, їх електропроводка повинна бути справ­ною і надійно закріпленою.

1.6. Радіатори двигунів, вали бітерів, соломонабивачів, транспортерів, підбирачів, шнеки та інші вузли й деталі збиральних машин слід своєчасно очищати від пилу, соломи та зерна.

1.7. У польових умовах заправляти паливом збиральну техніку слід за межами поля (не бли­жче 30 м) паливозаправниками. При цьому двигуни потрібно заглушити.

Не дозволяється:

робота тракторів, самохідних шасі, автомобілів та іншої збиральної техніки без капотів або з відкритими капотами (для запобігання потраплянню соломи на випускний колектор двигуна). На комбайнах та інших машинах з двигунами внутрішнього згоряння, які не мають капотів, випускний колектор повинен бути захищений металевим щитком, що закриває його по всій довжині зверху та збоку;

застосування паяльних ламп для випалювання пилу радіаторів двигунів;

заправляння збиральної техніки у хлібних масивах;

заправляння машин у нічний час у польових умовах.

 

 

 

 

2. Вимоги до робіт зі збирання зернових культур

2.1. У період воскової стиглості збіжжя перед косовицею хлібні масиви необхідно розбити на ділянки площею не більше 50 га. Між ділянками слід робити прокоси не менше 8 м завшир­шки. Скошений хліб із прокосів потрібно негайно прибирати. Посередині прокосів проорю­ється смуга не менше 4 м завширшки.

2.2. Перед дозріванням колосових (у період воскової стиглості) хлібні поля в місцях приля­гання їх до лісових та торф’яних масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниць мають бути обкошені (із прибиранням скошеного) і оборані смугою не менше 4 м завширшки.

2.3. Тимчасові польові стани необхідно розташовувати не ближче 100м від хлібних масивів, токів, скирт тощо. Майданчики польових станів та зернотоків оборюються смугою не менше 4 м завширшки.

2.4. Безпосередньо на хлібному масиві площею понад 25 га, з якого збирається врожай, необ­хідно мати напоготові трактор з плугом на випадок пожежі.

У разі групового методу збирання, до складу збирально-транспортних загонів необхідно включати спеціалізовані автомобілі з насосами (авторідинорозкидачі, водороздавачі та інші), пристосовані для гасіння пожеж зернових.

2.5. У період збирання забороняється спалювати стерню, післяжнивні залишки та розводити багаття на полях.

2.6. Зернотоки слід розміщувати від будівель та споруд не ближче 50 м, а від хлібних масивів – не ближче 100 м. Майданчик для току повинен бути очищений від рослинного покрову.

2.7. Стоянки туристів, пасіки дозволяється розміщувати не ближче 100 м від хлібних масивів. Полювання у хлібних масивах та поблизу них забороняється.

2.8. У разі тимчасового зберігання (стоянки) тракторів, комбайнів, автомобілів та інших са­мохідних машин у польових умовах необхідно розміщувати їх на очищених від стерні та су­хої трави майданчиках, віддалених від скирт (стогів) соломи, сіна, токів, хлібних масивів на відстані не менше 100 м, а від будівель – не менше 50 м. Ці майданчики мають бути оборані смугою не менше 4 м завширшки.

Ремонтувати збиральні машини та агрегати за потреби дозволяється на відстані не ближче 30 м від хлібних масивів та інших посівів.

Інформаційний лист

Posted in Відділ житлово-комунального господарства

 

 

 

 

МІНЕНЕРГОВУГІЛЛЯ УКРАЇНИ

 

ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД

ІНСПЕКЦІЯ  ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯДУ  У  ДОНБАСЬКОМУ  РЕГІОНІ

Державна інспекція з енергетичного нагляду за режимами
споживання електричної і теплової енергії у  Донецькій області

Маріупольське відділення

 

         87528, м. Маріуполь,  Донецька область, вул.. Войнич,2 тел.-факс: (0629) 33-34-56, Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Web: https://den.energy.gov.ua

       
   
 
     

 

 

 

 


Керівникам підприємств,

установ та організацій – споживачам теплової та електричної енергії (лікувальні та навчальні заклади, а також у власності яких є                         ПС 35-110(150) кВ)

Щодо підготовки енергетичних

господарств до роботи та їх проходження опалювального

періоду 2017-2018 років

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2017-2018 років, попередженню відмов енергопостачання, інспекція Держенергонагляду пропонує виконати наступні заходи:

-      своєчасно провести ремонтні роботи на енергетичних установках та мережах;

-      провести навчання персоналу, що обслуговує енергетичні установки;

-      привести схеми електропостачання до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;

-      виконати промивку трубопроводів теплових мереж внутрішньобудинкових систем теплопостачання;

-      перевірити технічний стан пристроїв релейного захисту та автоматики;

-      перевірити технічний стан теплових пунктів, рамок управління    внутрішньобудинковою системою опалення, насосних агрегатів, водопідігрівачів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики;

-      перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж, інженерних об'єктів та під'їздів житлових будинків.

Окремо рекомендуємо:

-      провести протиаварійні тренування з відповідним технічним персоналом;

-      укомплектувати робочі місця виробничого персоналу оперативною та технічною документацією;

-      переглянути та за необхідності внести зміни до Положення про взаємовідносини між споживачем та електропередавальною організацією стосовно оперативного керування ПС 35-110(150) кВ, у тому числі при включенні автономних електростанцій.

Копію розроблених заходів та розпорядчого документа, яким ці заходи вводяться в дію, просимо надати до відповідного підрозділу Держенергонагляду у регіоні (області) в термін до 14.07.2017.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до відповідного підрозділу Держенергонагляду стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

 

Начальник Маріупольського відділення інспекції

 Держенергонагляду у Донецькій області                                                    О.В.Зеленський    

Щодо підготовки джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період 2017-2018 років

Posted in Відділ житлово-комунального господарства

 

 

 

 

МІНЕНЕРГОВУГІЛЛЯ УКРАЇНИ

 

ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД

ІНСПЕКЦІЯ  ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯДУ  У  ДОНБАСЬКОМУ  РЕГІОНІ

Державна інспекція з енергетичного нагляду за режимами
споживання електричної і теплової енергії у  Донецькій області

Маріупольське відділення

 

         87528, м. Маріуполь,  Донецька область, вул.. Войнич,2 тел.-факс: (0629) 33-34-56, Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Web: https://den.energy.gov.ua

       
   
 
     

 

 

 

 

 

 


Щодо підготовки джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період 2017-2018 років

Керівникам теплогенеруючих, теплотранспортуючих, теплосервісних та теплопостачальних організацій

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню технологічних порушень на енергетичному обладнанні під час проходження опалювального періоду, інспекція Держенергонагляду пропонує виконати наступні заходи:

-      забезпечити накопичення палива відповідно до технологічних потреб;

-      привести схеми зовнішнього електропостачання споживачів до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;

-      укомплектувати енергетичні установки необхідним аварійним запасом матеріалів;

-      підготувати машини та механізми до роботи в умовах низьких температур;

-      провести ремонт обладнання електричних, теплових установок та мереж у необхідних обсягах;

-      провести випробування та налагодження обладнання електричних та теплових установок і мереж;

-      провести промивку трубопроводів теплових мереж, центральних теплових пунктів систем теплопостачання;

-      розробити експлуатаційні режими роботи систем теплопостачання;

-      перевірити пристрої релейного захисту та автоматики;

-      перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж та інженерних об'єктів до вимог нормативної та проектної документації;

-      провести протиаварійні тренування з персоналом, який експлуатує теплові установки та мережі;

-      укомплектувати робочі місця оперативною та технічною документацією;

-      забезпечити введення в дію протиаварійних заходів (у разі введення в дію графіків аварійних відключень та/або обмежень споживання електричної енергії та потужності);

-      скласти акти готовності систем теплопостачання до опалювального сезону.

Копію розроблених заходів та розпорядчого документa, яким ці заходи вводяться в дію, надати до відповідного підрозділу Держенергонагляду у регіоні (області) у термін до 14.07.2017.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до відповідного підрозділу Держенергонагляду стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

 

 

Начальник Маріупольського відділення інспекції

 Держенергонагляду у Донецькій області                                                    О.В.Зеленський    

ESCO Нікольська гімназія «Софія»

Posted in Відділ житлово-комунального господарства

  Характеристика об'єкта бюджетної сфери                
          Табл. 1            
№ п/п Назва показників Одиниці виміру Показники            
1 Назва суб`єкта Нікольська гімназія «Софія»            
2 Назва об`єкта Котельня            
3 Адреса Нікольське, вул. Паркова, 23       забезпечення ГВП    
4 Рік забудови 1957       немає   так/ні
5 Будівельний об`єм будівлі куб.м. 17500       від централізованого теплопостачання   ні
6 Площа основна будівлі (без врахування підвалів, горищ, ганків) кв. м. 2500       від власної котельні   ні
7 Кількість персоналу (що розміщується в будівлі) чол         від бойлерів електричних    
8 Кількість сердньорічна в будівлі :           від бойлерів газових    
а дітей (дитячі садки) чол              
б слухачів учбових закладів (школи, ПТУ, ВУЗ) чол 450            
в відвідувачів (поліклініки) чол         Наявність власної їдальні   Забезпечення ГВС
г хворих (лікарні) чол         ні   відсутній
9 Теплозабезпечення:           так з приготуванням їжі   теплолічильник
а централізоване теплопостачання наявність ні       так без приготування їжі   лише витратомір
б власна газова котельня наявність так            
в власна твердопаливна котельня наявність ні            
10 Наявність індивідуального теплового пункту наявність ні       Наявність припливної вентиляції    
11 Забезпечення гарячою водою наявність від бойлерів електричних       відсутня    
12 Наявність приладів обліку теплової енергії наявність ні       наявна, функціонує    
13 Наявність приладів обліку газу наявність так       наявна, не функціонує    
14 Наявність приладів обліку електричної енергії наявність так            
15 Наявність приладів обліку холодної води наявність так            
16 Наявність приладів обліку гарячої води наявність відсутній            
17 Наявність власної їдальні наявність так з приготуванням їжі       Гкал    
18 Наявність припливної вентиляції наявність відсутня       куб. м.    
      2013 2014 2015            
19 Режим роботи, діб на рік   150 150 150            
20 Режим роботи, годин на добу   24 24 24            
21 Споживання теплової енергії (загальне) Гкал                  
22 Споживання теплової енергії (тільки опалення) Гкал                  
23 Споживання гарячої води                    
24 Покази лічильника газу куб.м. 46160 45679 39330            
25 Покази лічильника електричної енергії кВт*год 79522 78113 76118            
26 Покази лічильника холодної води куб.м. 2785 2984 2860            
27 Списано твердого палива (товарна накладна) тонн                  
                       
блакитного кольору комірки мають випадаючий список,                   
навівши на вказану комірку маємо можливість вибрати зі списка                  

Еще статьи...