Контактна інформація

Posted in Районний центр зайнятості

Нікольський районний центр зайнятості

87000, Донецька область, смт Нікольське, Нікольський район, вул. Паркова, буд. 25

Телефон: (06246) 2-19-74, 2-04-87

Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Графік роботи:  

Понеділок – четвер

з 8.00 до 17.00

П’ятниця

з 8.00 до 15.45

Вихідні дні

Субота, неділя

 

Директор: Павлишин Михайло Володимирович

11 березня 2016 року відбулася зустріч провідного фахівця з питань зайнятості з директором ТОВ «Будсервіс - Кредо»

Posted in Районний центр зайнятості

11 березня 2016 року відбулася зустріч провідного фахівця з питань зайнятості з директором ТОВ «Будсервіс - Кредо»

14 марта 2016 года

Забезпечення якісного підбору персоналу на замовлення роботодавців, інформування про послуги служби зайнятості та законодавчі нововведення – це основні цілі роботи фахівців Володарського районного центру зайнятості.

11 березня 2016 року відбулася зустріч провідного фахівця з питань зайнятості Інни Ксеніти з директором ТОВ «Будсервіс - Кредо» Єгором Салявіним. Підприємство займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Хоч підприємство зареєстровано ще в 2008 році, але діяльність свою відновило з грудня 2015 року, тому і звернулося до центру зайнятості з метою укомплектування персоналом. І. Ксеніта повідомила про: механізм стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, в тому числі з числа ВПО; про здійснення професійної підготовки кадрів на замовлення роботодавців, про організацію робіт тимчасового характеру.

Результатом зустрічі стало працевлаштування двох безробітних з виплатою компенсації витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів з числа внутрішньо переміщених осіб.

 

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Posted in Районний центр зайнятості

 ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

 

Створення умов для оперативного та ефективного задоволення потреб роботодавців у працівниках - важливе завдання служби зайнятості.

ВАШАДУМКА Є ВАЖЛИВОЮ ДЛЯ НАС!

Тому фахівці служби зайнятості розробили он-лайн анкетування що дозволяє значно підвищити якість опитування.

Ми були б вдячні за Ваші пропозиції щодо удосконалення нашої роботи. Отримана інформація допоможе нам якісно та швидко зробити підбір кваліфікованих працівників.

Форма інтернет-анкети знаходиться за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1BgBISX6mWq1SX5QrrybLLqtTnNYKXVjiDVUaBlgPzs8

 

Високий рівень обслуговуваннянашпріоритет. Запршуємо до співпраці.