Контактна інформація

Posted in Районний центр зайнятості

Нікольський районний центр зайнятості

87000, Донецька область, смт Нікольське, Нікольський район, вул. Паркова, буд. 25

Телефон: (06246) 2-19-74, 2-04-87

Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Графік роботи:  

Понеділок – четвер

з 8.00 до 17.00

П’ятниця

з 8.00 до 15.45

Вихідні дні

Субота, неділя

 

Директор: Павлишин Михайло Володимирович

11 березня 2016 року відбулася зустріч провідного фахівця з питань зайнятості з директором ТОВ «Будсервіс - Кредо»

Posted in Районний центр зайнятості

11 березня 2016 року відбулася зустріч провідного фахівця з питань зайнятості з директором ТОВ «Будсервіс - Кредо»

14 марта 2016 года

Забезпечення якісного підбору персоналу на замовлення роботодавців, інформування про послуги служби зайнятості та законодавчі нововведення – це основні цілі роботи фахівців Володарського районного центру зайнятості.

11 березня 2016 року відбулася зустріч провідного фахівця з питань зайнятості Інни Ксеніти з директором ТОВ «Будсервіс - Кредо» Єгором Салявіним. Підприємство займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Хоч підприємство зареєстровано ще в 2008 році, але діяльність свою відновило з грудня 2015 року, тому і звернулося до центру зайнятості з метою укомплектування персоналом. І. Ксеніта повідомила про: механізм стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, в тому числі з числа ВПО; про здійснення професійної підготовки кадрів на замовлення роботодавців, про організацію робіт тимчасового характеру.

Результатом зустрічі стало працевлаштування двох безробітних з виплатою компенсації витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів з числа внутрішньо переміщених осіб.

 

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Posted in Районний центр зайнятості

 ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

 

Створення умов для оперативного та ефективного задоволення потреб роботодавців у працівниках - важливе завдання служби зайнятості.

ВАШАДУМКА Є ВАЖЛИВОЮ ДЛЯ НАС!

Тому фахівці служби зайнятості розробили он-лайн анкетування що дозволяє значно підвищити якість опитування.

Ми були б вдячні за Ваші пропозиції щодо удосконалення нашої роботи. Отримана інформація допоможе нам якісно та швидко зробити підбір кваліфікованих працівників.

Форма інтернет-анкети знаходиться за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1BgBISX6mWq1SX5QrrybLLqtTnNYKXVjiDVUaBlgPzs8

 

Високий рівень обслуговуваннянашпріоритет. Запршуємо до співпраці.

 

Оподаткування у 2018 році – основна тема, що розглядалась під час роботи консалтингового центру розвитку підприємництва у Нікольському центрі зайнятості 17 січня 2018 року.

Posted in Районний центр зайнятості

Оподаткування у 2018 році – основна тема, що розглядалась під час роботи консалтингового центру розвитку підприємництва у Нікольському центрі зайнятості 17 січня 2018 року.

У заході прийняло участь 10 безробітних та ФОП- Безугла Світлана та ФОП- Кукса Катерина.

Щодо змін, внесених в Закон № 2148 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» безробітних та новостворених підприємців консультувала Сердюк Людмила - представник Нікольського відділення Мангуської ОДПІ ГУ ДФС . Вона виділила п’ять основних змін по ЄСВ:

 

Максимальна база нарахувань ЄСВ, замість раніше закріплених 25 розмірів життєвого мінімуму складе 15 мінімальних заробітних плат, що в гривневій еквіваленті складе близько 55 тис. грн.

 

Фермерські господарства також будуть платити ЄСВ. Єдиний виняток, якщо члени фермерських господарств не відносяться до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах.

 

Фізичні особи-підприємці - платники єдиного податку І-ї групи більше не мають вигід на оплату половини (0,5) ставки мінімального страхового внеску ЕСВ. Починаючи з 01.01.2018 року, ЕСВ слід оплачувати в повному розмірі, який складає 819 гривень.

 

Фізичні особи, які працюють за договором громадянсько-правового характеру, а також особи, що здійснюють незалежну професійну діяльність, члени фермерського господарства підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню.

 

Мінімальний страховий внесок з 01.01.2018 року складе 819,06 гривень. Він розраховується на базі двох показників - життєвого мінімуму та мінімальної заробітної плати. Станом на січень 2018-го року мінімальна заробітна плата становить 3723 гривні, а життєвий мінімум - 1762 гривні. Так, 3723 грн множаться на 22 %, в результаті ми отримуємо 819,06 гривень

 

Безробітним, що в цьому році планують розпочати свій бізнес та для починаючих підприємців, ця інформація виявилась вельми важливою. В багатьох  виникло чимало питань, на які вони отримали вичерпні кваліфіковані відповіді.

 

 

Ольга Смирнова

Заступник директора-начальник відділу.