11 березня 2016 року відбулася зустріч провідного фахівця з питань зайнятості з директором ТОВ «Будсервіс - Кредо»

Posted in Районний центр зайнятості

11 березня 2016 року відбулася зустріч провідного фахівця з питань зайнятості з директором ТОВ «Будсервіс - Кредо»

14 марта 2016 года

Забезпечення якісного підбору персоналу на замовлення роботодавців, інформування про послуги служби зайнятості та законодавчі нововведення – це основні цілі роботи фахівців Володарського районного центру зайнятості.

11 березня 2016 року відбулася зустріч провідного фахівця з питань зайнятості Інни Ксеніти з директором ТОВ «Будсервіс - Кредо» Єгором Салявіним. Підприємство займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Хоч підприємство зареєстровано ще в 2008 році, але діяльність свою відновило з грудня 2015 року, тому і звернулося до центру зайнятості з метою укомплектування персоналом. І. Ксеніта повідомила про: механізм стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, в тому числі з числа ВПО; про здійснення професійної підготовки кадрів на замовлення роботодавців, про організацію робіт тимчасового характеру.

Результатом зустрічі стало працевлаштування двох безробітних з виплатою компенсації витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів з числа внутрішньо переміщених осіб.