Аналітична довідка за 2014 рік

Posted in Робота із зверненнями громадян – аналітичні довідки

 

 УКРАЇНА

ВОЛОДАРСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

87000, смт. Володарське Донецької області, вул. Леніна, 87, тел. 2-11-64  Факс  2-11-64  E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


    

від 26.12.2014 № 01-3692/59/02

на № 05-13/45 від 17.12.2014                     

Донецька обласна

державна адміністрація

Заступнику

керівника апарату

Тимошенко І.Л.

 

Інформація

про підсумки роботи

із зверненнями громадян

у Володарському районі

за 2014 рік

 

   Протягом року діяльність райдержадміністрації спрямовувалася на налагодження системної роботи із зверненнями громадян та вживання заходів щодо розв’язання проблем, що породжують звернення, підвищення рівня виконавської дисципліни з розгляду звернень громадян та забезпечення конституційних прав громадян на звернення.

   29.01.2014р. на засіданні колегії райдержадміністрації заслухано питання про стан виконання вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

   16.07.2014р. на засіданні колегії райдержадміністрації заслухано інформацію про стан роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2014 року.

    За результатами проведення колегій протокольні рішення надіслано для виконання всім зацікавленим структурним підрозділам. Виконкомам селищної та сільських рад рекомендовано розглянути аналогічні питання на засіданнях виконкомів. Аналітичні матеріали було опубліковано в місцевій газеті «Заря Приазовья».

  Протягом 2014 року керівництвом райдержадміністрації проведено 177 особистих прийомів громадян, 10 виїзних прийомів громадян за місцем їх мешкання та 17 «Прямих ліній» телефонного зв’язку з населенням. Особисті прийоми громадян проводились райдержадміністрацією за затвердженим графіком.

   З метою забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення згідно затвердженого графіку в березні-квітні поточного року було проведено «відкриті прийомні» в населених пунктах району.

   В роботі «відкритих прийомних» прийняли участь начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники організацій і підприємств, що відповідають за життєзабезпечення району.

  Було проведено 17 «відкритих прийомних», в яких взяло участь 346 громадян, переважна більшість з яких – пенсіонери. Загальна кількість питань, які надійшли під час зустрічей – 160.

  Матеріали «відкритих прийомних» опубліковано в місцевій газеті. Проведення таких «відкритих прийомних» дало змогу більш оперативно вирішувати питання мешканців району та зняти соціальну напругу в деяких населених пунктах.

   Відповідно до затвердженого плану роботи комісії з питань розгляду звернень громадян було проведено 12 засідань, на яких розглянуто 6 звернень громадян. Згідно затвердженого графіку заслухано 7 звітів керівників  структурних  підрозділів  та  відділів  райдержадміністрації, сільських голів про організацію роботи із зверненнями громадян.

  Проведено 12 «Днів контролю», під час яких перевірено виконання доручень по 12 зверненнях. 

  У 2014 році від мешканців Володарського району до райдержадміністрації та через органи влади вищого рівня надійшло 216 звернень (у 2013 році – 182).   

  Усні звернення складають 85,2% (184 звернення) від загальної кількості звернень, в 2013 році – 65,9% (120 звернень). Письмових звернень надійшло 32 (14,8%), у тому числі до райдержадміністрації – 23 звернення. Кількість звернень до вищих органів влади зменшилась на 75%.

  За звітний період надійшло 4 колективних звернення (1,9% від загальної кількості  звернень).

    Повторних звернень не було.

   На контролі в райдержадміністрації знаходилось 68 звернень громадян (31,5%). З них: 60 звернень надійшло безпосередньо до райдержадміністрації та 8 звернень  - через органи влади вищого рівня.  98,5% звернень було вирішено по суті, у тому числі задоволено – 43, роз’яснено – 24. В стадії розгляду знаходиться 1 звернення. Треба відзначити, що, незважаючи на зростання загальної кількості звернень безпосередньо до райдержадміністрації, термінів порушення надання відповідей заявникам не було. З метою контролю за станом виконання доручень керівництва облдержадміністрації та райдержадміністрації щотижнево на апаратних нарадах при голові райдержадміністрації надається інформація про стан виконавської дисципліни щодо своєчасного розгляду звернень.

   Від пільгової категорії громадян надійшло 90 звернень (41,7% від загальної кількості звернень), в минулому році - 60. На контроль поставлено 35 звернень, вирішено по суті - 35, з них задоволено 77,1% (27), роз’яснено 22,9% (8).

   Протягом 2014 року задоволено 23 звернення з питань надання матеріальної допомоги, з них 20 звернень від пільгової категорії громадян.

   Громадян, з якими згідно ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» було припинено листування в звітному періоді не було.

   Райдержадміністрація буде і надалі вживати заходи щодо безумовного виконання Закону України «Про звернення громадян» та забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення.

 

 

 

В.о. першого заступника

голови райдержадміністрації                                           В.М. Павлішин

 

 

 

 

 

 

Петрова Кристина Валентинівна

(06246) 2-14-17