Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян у Нікольському районі за 2017 рік

Posted in 2017 рік

Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян

у Нікольському районі за 2017 рік

Протягом 2017 року діяльність райдержадміністрації спрямовувалася на налагодження системної роботи із зверненнями громадян та вживання заходів щодо розв’язання проблем, що породжують звернення, підвищення рівня виконавської дисципліни з розгляду звернень громадян та забезпечення конституційних прав громадян на звернення.

18.01.2017р., 19.07.2017 р. на засіданнях колегій райдержадміністрації заслухано питання про стан виконання вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

За результатами проведення колегій протокольні рішення надіслано для виконання всім зацікавленим структурним підрозділам. Виконкомам селищної та сільських рад рекомендовано розглянути аналогічні питання на засіданнях виконкомів. Аналітичні матеріали було опубліковано в місцевій газеті «Заря Приазовья».

Протягом 2017 року керівництвом райдержадміністрації проведено 158 особистих, 12 спільних прийомів громадян, 6 виїзних прийомів громадян за місцем їх мешкання та 16 «Прямих ліній» телефонного зв’язку з населенням. За наданням первинної-правової допомоги звернулося 49 осіб. На «телефон довіри» надійшло 31 звернення. Особисті прийоми громадян проведено райдержадміністрацією за затвердженим графіком.

Відповідно до затвердженого плану роботи комісії з питань розгляду звернень  було проведено 12 засідань, на яких розглянуто 22 звернення та 11 планових питань. Згідно затвердженого графіку заслухано 8 звітів сільських голів про організацію роботи із зверненнями громадян.

Проведено 12 «Днів контролю», під час яких перевірено виконання доручень з 15 звернень. 

З метою виявлення фактів порушень у роботі із зверненнями громадян та надання практичної допомоги в організації цієї роботи райдержадміністрацією протягом 2017 року проведено 12 перевірок додержання законодавства про звернення громадян у струкрурних підрозділах райдержадміністрації, сільських радах, на підприємствах. Під час проведення перевірок у роботі із зверненнями громадян встановлено 11 суттєвих порушень, з них: 5 порушень діловодства за зверненнями громадян та 6 порушень надання порядку оскарження прийнятого рішення.

Протягом 2017 року від мешканців Нікольського району до райдержадміністрації та через органи влади вищого рівня надійшло 322 звернення (в аналогічному періоді 2016 року – 308).  У зв’язку з нестабільною громадсько-політичною ситуацією в країні зросла загальна кількість звернень громадян та осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території.

Усні звернення складають 91% (293) від загальної кількості звернень, в  2016 році – 83,8% (258). Письмових звернень надійшло 29 (9%), у тому числі до райдержадміністрації – 23. Кількість звернень до вищих органів влади склала 6.

За звітний період надійшло 9 колективних звернень (2,8% від загальної кількості  звернень). Надійшло 1 повторне звернення.

На контролі в райдержадміністрації знаходилось 157 звернень (48,8%), з них: 151 звернення надійшло безпосередньо до райдержадміністрації та 6 звернень  - через органи влади вищого рівня.

 100% звернень було вирішено по суті, у тому числі: задоволено –185 , роз’яснено – 108. Треба відзначити, що, незважаючи на зростання загальної кількості звернень безпосередньо до райдержадміністрації, термінів порушення надання відповідей заявникам не було. З метою контролю за станом виконання доручень керівництва облдержадміністрації та райдержадміністрації щотижнево на апаратних нарадах при голові райдержадміністрації надається інформація про стан виконавської дисципліни щодо своєчасного розгляду звернень.

Від пільгової категорії громадян надійшло 171 звернення (53,1% від загальної кількості звернень). На контроль поставлено 125 звернень, з них: задоволено 80% (100), роз’яснено 20% (25).

За характером основних питань, з якими звертаються громадяни, є питання соціального захисту - 154, аграрної політики і земельних відносин – 69, освіти - 7, житлово-комунального господарства – 73,  транспорту та зв’язку – 10, праці та зарплати - 5 та інші звернення -14.

Звернень громадян, з якими припинено листування на підставі ст.8 Закону України «Про звернення громадян», не було.

Протягом звітного періоду року задоволено 50 звернень з питань надання матеріальної допомоги, з них 40 звернень від пільгової категорії громадян.

У відповідності до вимог пункту 2 розділу 4 Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 через друковані та електронні засоби масової інформації оприлюднено 87 матеріалів щодо організації роботи із зверненнями громадян та вирішення порушених в них питань.

Райдержадміністрація буде і надалі вживати заходи щодо безумовного виконання Закону України «Про звернення громадян» та забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення.

 

Головний спеціаліст загального відділу

апарату райдержадміністрації                                                                                                    К.В. Петрова

Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян у Нікольському районі за І півріччя 2017 року

Posted in 2017 рік

 

Протягом І півріччя  2017 року діяльність райдержадміністрації спрямовувалася на налагодження системної роботи із зверненнями громадян та вживання заходів щодо розв’язання проблем, що породжують звернення, підвищення рівня виконавської дисципліни з розгляду звернень громадян та забезпечення конституційних прав громадян на звернення.

18.01.2017р. на засіданні колегії райдержадміністрації заслухано питання про стан виконання вимог Указу Президента Українивід 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

За результатами проведення колегії протокольне рішення надіслано для виконання всім зацікавленим структурним підрозділам. Виконкомам селищної та сільських рад рекомендовано розглянути аналогічні питання на засіданнях виконкомів. Аналітичні матеріали було опубліковано в місцевій газеті «Заря Приазовья».

 Протягом І півріччя 2017 року керівництвом райдержадміністрації проведено 80 особистих прийомів громадян, 5 виїзних прийомів громадян за місцем їх мешкання та 8 «Прямих ліній» телефонного зв’язку з населенням. За наданням первинної-правової допомоги звернулася 31 особа. На «телефон довіри» надійшло 15 звернень. Особисті прийоми громадян проведено райдержадміністрацією за затвердженим графіком.

Відповідно до затвердженого плану роботи комісії з питань розгляду звернень громадян було проведено 6 засідань, на яких розглянуто 6 звернень та 4 планових питання. Згідно затвердженого графіку заслухано 3 звіти сільських голів про організацію роботи із зверненнями громадян.

Проведено 6 «Днів контролю», під час яких перевірено виконання доручень з 6 звернень. 

З метою виявлення фактів порушень у роботі із зверненнями громадян та надання практичної допомоги в організації цієї роботи райдержадміністрацією протягом першого півріччя 2017 року проведено 7 перевірок додержання законодавства про звернення громадян у струкрурних підрозділах райдержадміністрації, сільських радах, напідприємствах. Під час проведення перевірок у роботі із зверненнями громадян встановлено 6 суттєвих порушення, з них: 1 порушення діловодства за зверненнями громадян, 1 порушення дотримання термінів розгляду звернень громадян та 4 порушення надання порядку оскарження прийнятих рішень.

В І півріччі 2017 рокувід мешканців Нікольського району до райдержадміністрації та через органи влади вищого рівня надійшло 190 звернень (в аналогічному періоді 2016 року – 172).  

Усні звернення складають 90,5% (172 звернення) від загальної кількості,в  2016 році – 80,2%(138). Письмових надійшло 18 (9,5%), у томучислі до райдержадміністрації – 14. Кількість звернень до вищих органів склала 4 звернення.

За звітний період надійшло 7 колективних звернень (3,7% від загальної кількості) та 1 повторне.

На контролі в райдержадміністрації знаходилось88 звернень громадян (46,3%),зних:84 надійшло безпосередньо до райдержадміністрації та 4  - через органивлади вищого рівня.  98,8% звернень було вирішено по суті, у тому числі: задоволено –60, роз’яснено – 27.Треба відзначити, що термінів порушення надання відповідей заявникам не було. З метою контролю за станом виконання доручень керівництва облдержадміністрації та райдержадміністрації щотижнево на апаратних нарадах при голові райдержадміністрації надається інформація про стан виконавської дисципліни щодо своєчасного розгляду звернень.

Від пільгової категорії громадян надійшло 86 звернень (45,3% від загальноїкількості). На контроль поставлено 66 звернень, з них: задоволено 78,8% (52), роз’яснено 21,2% (14).

Звернень громадян, з якими припинено листування на підставі ст.8 Закону України «Про звернення громадян», не було.

Протягом звітного періоду року задоволено 35 звернень з питань надання матеріальної допомоги, з них 33 звернення від пільгової категорії громадян.

У відповідності до вимог пункту 2 розділу 4 Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 через друковані та електронні засоби масової інформації оприлюднено 38 матеріалів щодо організації роботи із зверненнями громадян та вирішення порушених в них питань.

Райдержадміністрація буде і надалі вживати заходи щодо безумовного виконання Закону України «Про звернення громадян» та забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення.

ВНУТРІШНІЙ МОНІТОРИНГ РОБОТИ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН в Нікольській райдержадміністрації за підсумками І кварталу 2017 року

Posted in 2017 рік

ВНУТРІШНІЙ МОНІТОРИНГ

РОБОТИ ІЗ  ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

в Нікольській райдержадміністраціїза підсумками І кварталу 2017 року

(назва райдержадміністрації, виконкому міської ради)

 

 

 

 

Назва критерія

Критерії самооцінки стану роботи із зверненнями громадян

Рівень роботи*

 Заходи з удосконалення

1.

 

 

Врахування у роботі підсумків минулорічного внутрішнього моніторингу

рівня організації роботи, дотримання законодавства та діловодства за зверненнями громадян

1.1. За підсумками внутрішнього моніторингу, проведеного за підсумками 2015 року та І кварталу 2016 року встановлено, що (необхідне залишити):

1.1.1. Рівень організації роботи із зверненнями громадян відповідає / не повністю відповідає / не відповідає вимогам, установленим законодавством;  

1.2. Підсумки перевірки, заслухані / не заслухані  (вказати де та коли) на засіданні комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян  від 15.04.2016, протокол № 6.

1.3. Враховуючи, що рівень організації роботи із зверненнями громадян відповідає вимогам, установленим законодавством,винні у порушеннях посадові особи не притягнуті  до відповідальності за відсутністю підстав.

1.4. Звіт за результатами проведеної перевірки розміщений / не розміщений (необхідне залишити) на веб-сайті Нікольської райдержадміністрації.

 

1.1. Високий

1.2. Високий

1.3. Високий

1.4. Високий

 (обрати рівень:   

високий;

задовільний;

низький)

 

 

 

1.1. Продовжити практику проведення внутрішнього моніторингу виконання повноважень райдержадміністрації в галузі забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян щодо розгляду звернень громадян, контролю за станом цієї роботи в сільських, селищної радах, структурних підрозділах райдержадміністрації.

2.

Рівень виконання посадових обов’язків та завдань керівництва фахівцями, відповідальними за розгляд звернень громадян (виконавці за зверненнями)

2.1. Терміни та обсяги робіт з розгляду звернень громадян оцінюються як такі, що (необхідне залишити):

2.1.2. Відповідають встановленим законодавством, у разі необхідності залишається час на додаткове опрацювання, не спостерігається збільшення кількості надходження повторних і колективних звернень громадян;

 

2.2. Якість роботи  за зверненнями громадян оцінюється як така, результати якої (необхідне залишити):

2.2.2. Майже не потребують виправлень, заявники не висувають претензій до якості, не спостерігається збільшення кількості надходження звернень громадян з органів влади вищого рівня;

2.3. Планування роботи з питань  звернень громадян має (необхідне залишити):

2.3.3. Робота з питань звернень громадян організовується цілеспрямовано та виконується раціонально у відповідності з затвердженими планами, графіки проведення усіх видів прийомів громадян суворо дотримуються.

2.4.Співробітництво з населенням та виконавцями за зверненнями громадян у форматі проведення «Дня контролю», «Телефону довіри», участі у засіданнях комісії з розгляду звернень громадян  (необхідне залишити):

2.4.2. Поширена співпраця та вчасне інформування;

 

 

2.1.високий

 

 

 

 

 

2.2. задовільний

 

 

 

2.3.високий

 

 

 

2.4. задовільний

 

 

2. Враховуючи, що загальний рівень виконання посадових обов’язків та завдань керівництва фахівцями, відповідаль ними за розгляд звернень громадян задовільний заплановане наступне:

- з метою подальшого удосконалення роботи зі зверненнями громадян, забезпечення безумовного виконання Закону України "Про звернення громадян"  продовжувати роботу із забезпечення належного розгляду звернень громадян, у відповідності до вимог чинного законодавства, спрямовану  на посилення відпові-дальності посадових осіб за вирішення питань, порушених громадянами у своїх зверненнях;

 - проводити роз'яснювальну роботу через засоби масової інформації, веб-сторінку, на зустрічах із громадськістю та на інших заходах, щодо повноважень, які належать до компетенції  РДА

3.

Рівень професійної компетентності, ініціативність, оперативність та відповідальність фахівців, відповідальних за роботу із зверненнями громадян (працівники підрозділу роботи із зверненнями громадян)

3.1. Професійні знання роботи із зверненнями громадян (необхідне залишити):

3.1.2.  Розвинутий необхідний рівень самостійного виконання професійних завдань, з працівниками проводяться окремі види практичних та методичних заходів з підвищення кваліфікації;

3.2. Готовність до дій, ініціатива, уміння формулювати та відстоювати свою точку зору стосовно дотримання виконавцями законодавства про звернення громадян (необхідне залишити):

3.2.2. Виявляється ініціатива та активність під час проведення перевірок, при одночасній відсутності наполегливості під час складання звітів і актів за їх підсумками;

3.3.  Нові завдання у роботі із зверненнями громадян (необхідне залишити):

3.3.3. Оперативно  визначаються впливові фактори, витримується тривале навантаження, при підвищенні вимог одночасно підвищується активність.

3.4. Відношення до роботи (необхідне залишити):

3.4.3. Виконавча дисципліна, надійність системи котролю відмінні.

 

 

3.1.задовільний

 

 

3.2. задовільний

 

 

 

 

 

3.3.високий

 

 

3.4. високий

 

3. Враховуючи, що загальний рівень професійної компетентності, ініціативність, оперативність та відповідальність фахівців, відповідальних за роботу із зверненнями громадян задовільний

заплановане наступне:

-                     вдосконалювати професійні якості та вміння, використовувати новаторські підходи  у роботі із зверненнями громадян

4.

Етика поведінки, самодисципліна,  здатність приймати рішення керівних працівників органу

4.1. Рівень культури поведінки з громадянами під час іх прийомів (необхідне залишити):

4.1.3. Гнучкість у використанні стилів спілкування, у критичних ситуаціях завжди коректна поведінка.

4.2. Здатність до спілкування з громадянами, пошуку найбільш прийнятних шляхів вирішення порушених ними питань (необхідне залишити):

4.2.2. Точка зору з пошуку можливих шляхів вирішення порушених громадянами питань доводиться до їх відома безпосередньо на прийомах;

4.3. Професійний досвід, здатність приймати рішення (необхідне залишити):

4.3.2. Професійний досвід оновлюється у міру потреби, здебільшого за шаблоном;

4.4. Самодисципліна керівних працівників органу під час проведення прийомів громадян (необхідне залишити):

4.4.3. Висока, прийоми проводяться виключно керівними працівниками органу, які передбачені графіками прийомів, суворо у визначені дні та часи.

 

4.1.високий

 

 

4.2.високий

 

 

 

4.3.задовільний

 

4.4.високий

 

4. Враховуючи, що загальний рівень етики поведінки та дисциплінованості керівних працівників органу у проведенні прийомів громадян високий

заплановане наступне:

з метою недопущення порушення морально-етичних норм при виконанні службових обов'язків з працівниками проводити  заняття з

вивчення Загальних правил поведінки державного службовця, рекомендацій з питань етики спілкування та комунікативного етикету працівників. 

*Рівень роботи із зверненнями громадян вважається високим, якщо всі критерії визначені, як позитивні; задовільним – якщо один або два критерії визначені негативними, низьким – якщо три критерії негативні.

 

За підсумками внутрішнього моніторингу у Нікольській райдержадміністрації встановлено задовільний рівень роботи із зверненнями громадян, який потребує не потребує  удосконалення та усунення виявлених порушень.

 

Моніторинг склав:                                          В.о. голови райдержадміністрації                                     _______________    В.М. Павлішин

                                                                                             (посада керівного працівника РДА, ВМР)                                                 (підпис)                                          (П.І.Б.)

                                                                                                                                                                                          

                                                                          Головний спеціаліст загального

                                                                          відділу апарату райдержадміністрації                               _______________    К.В. Петрова

                                                                          (посада відповідального  за роботу із зверненнями громадян в РДА, ВМР)                       (підпис)                                          (П.І.Б.)

 

 

З моніторингом ознайомлений:                      Начальник упраління з питань звернень

                                                                            громадян та доступ у до публічної інформації             _______________    О.К. Гончарова

                                                                            (посада відповідального  за роботу із зверненнями громадян в ОДА)                            (підпис)                                          (П.І.Б.)

Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян у Нікольському районі за І квартал 2017 року

Posted in 2017 рік

Інформація

про підсумки роботи

із зверненнями громадян

у Нікольському районі

за І квартал 2017 року

 

Протягом І кварталу 2017 року діяльність райдержадміністрації спрямовувалася на налагодження системної роботи із зверненнями громадян та вживання заходів щодо розв’язання проблем, що породжують звернення, підвищення рівня виконавської дисципліни з розгляду звернень громадян та забезпечення конституційних прав громадян на звернення.

18.01.2017р. на засіданні колегії райдержадміністрації заслухано питання про стан виконання вимог Указу Президента Українивід 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

За результатами проведення колегії протокольне рішення надіслано для виконання всім зацікавленим структурним підрозділам. Виконкомам селищної та сільських рад рекомендовано розглянути аналогічні питання на засіданнях виконкомів. Аналітичні матеріали було опубліковано в місцевій газеті «Заря Приазовья».

 Протягом І кварталу 2017 року керівництвом райдержадміністрації проведено 56особистих прийомів громадян, 9 виїзних прийомів громадян за місцем їх мешканнята 4 «Прямих ліній» телефонного зв’язку з населенням. За наданням первинної-правової допомоги звернулося 11 осіб. На «телефон довіри» надійшло 12 звернень. Особисті прийоми громадян проведено райдержадміністрацією за затвердженим графіком.

Відповідно до затвердженого плану роботи комісії з питань розгляду звернень громадян було проведено 3 засідання, на яких розглянуто 6 звернень громадян та 3 планових питання. Згідно затвердженого графіку заслухано 2 звіти сільських голів про організацію роботи із зверненнями громадян.

Проведено 3 «Дня контролю», під час яких перевірено виконання доручень з 6 звернень. 

З метою виявлення фактів порушень у роботі із зверненнями громадян та надання практичної допомоги в організації цієї роботи райдержадміністрацією протягом першого кварталу 2017 року проведено 3 перевірки додержання законодавства про звернення громадян у струкрурних підрозділах райдержадміністрації, сільських радах, на підприємствах. Під час проведення перевірок у роботі із зверненнями громадян встановлено 3 суттєвих порушення, з них: 2 порушення діловодства за зверненнями громадян та 1 надання порядку оскарження прийнятих рішень.

В І кварталі 2017 року від мешканців Нікольського району до райдержадміністрації та через органи влади вищого рівня надійшло 69 звернень (в аналогічному періоді 2016 року – 82).  

Усні звернення складають 85,5% (59 звернень) від загальної кількості звернень, в  2016 році – 91,5% (75 звернень). Письмових звернень надійшло 10 (14,5%), у тому числідо райдержадміністрації – 8 звернень. Кількість звернень до вищих органів склала 2 звернення.

За звітний період надійшло 3 колективних звернення (4,3% від загальної кількості  звернень). Повторних звернень не було. 1 звернення знаходиться в стадії розгляду.

На контролі в райдержадміністрації знаходилось27 звернень громадян (39,1%),зних: 25 звернень надійшло безпосередньо до райдержадміністрації та 2 звернення  -через органи влади вищого рівня.  98,6% звернень було вирішено по суті, у тому числі: задоволено – 37, роз’яснено – 17. Треба відзначити, що термінів порушення надання відповідей заявникам не було. З метою контролю за станом виконання доручень керівництва облдержадміністрації та райдержадміністрації щотижнево на апаратних нарадах при голові райдержадміністрації надається інформація про стан виконавської дисципліни щодо своєчасного розгляду звернень.

Від пільгової категорії громадян надійшло 23 звернення (33,3% від загальноїкількості звернень). На контроль поставлено 14 звернень, з них: задоволено 71,4% (10), роз’яснено 28,6% (4).

Звернень громадян, з якими припинено листування на підставі ст.8 Закону України «Про звернення громадян», не було.

Протягом звітного періоду року задоволено 10 звернень з питань надання матеріальної допомоги, з них 7 звернень від пільгової категорії громадян.

У відповідності до вимог пункту 2 розділу 4 Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 через друковані та електронні засоби масової інформації оприлюднено 22 матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та вирішення порушених в них питань.

Райдержадміністрація буде і надалі вживати заходи щодо безумовного виконання Закону України «Про звернення громадян» та забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення.

 

 

 

В.о. голови райдержадміністрації                                                                   В.М. Павлішин