Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян у Нікольському районі за перше півріччя 2019 року

Posted in 2019 рік

Інформація

про підсумки роботи

із зверненнями громадян

у Нікольському районі

за перше півріччя  2019 року

 

Протягом першого півріччя 2019 року діяльність райдержадміністрації спрямовувалася на налагодження системної роботи із зверненнями громадян та вживання заходів щодо розв’язання проблем, що породжують звернення, підвищення рівня виконавської дисципліни з розгляду звернень громадян та забезпечення конституційних прав громадян на звернення.

20 лютого 2019 року на засіданні колегії райдержадміністрації заслухано питання про стан виконання вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

За результатами проведення колегій протокольні рішення надіслано для виконання всім зацікавленим структурним підрозділам. Виконкомам селищної та сільських рад рекомендовано розглянути аналогічні питання на засіданнях виконкомів. Аналітичні матеріали було опубліковано в місцевій газеті «Заря Приазовья».

Протягом першого півріччя 2019 року керівництвом Нікольської райдержадміністрації проведено 94 особистих, 8 спільних прийомів громадян, 2 через органи влади, 18 виїзних прийомів громадян за місцем їх мешкання та 8 «Гарячі ліній» телефонного зв’язку з населенням. За наданням первинної-правової допомоги звернулося 37 осіб. На «телефон довіри» надійшло 17 звернень. Особисті прийоми громадян проведено райдержадміністрацією за затвердженим графіком.

Відповідно до затвердженого плану роботи комісії з питань розгляду звернень громадян було проведено 6 засідань, на яких розглянуто 4 звернення та 8 планових питаннь. Згідно затвердженого графіку заслухано 2 звіти сільського голови про організацію роботи із зверненнями громадян. Проведено 6 «Днів контролю», під час яких перевірено виконання доручень з 6 звернень. 

З метою виявлення фактів порушень у роботі із зверненнями громадян та надання практичної допомоги в організації цієї роботи райдержадміністрацією протягом звітного періоду проведено 6 перевірки додержання законодавства про звернення громадян у струкрурному підрозділі райдержадміністрації та сільських радах. Під час проведення перевірок у роботі із зверненнями громадян встановлено 1 порушення діловодства за зверненнями громадян.

Протягом першого півріччя 2019 року від мешканців Нікольського району до райдержадміністрації надійшло 174 звернення, з яких задоволено - 78, роз’яснено – 93, передано за належністю - 3. Усні звернення складають 148 (85%) від загальної кількості звернень. Письмових звернень надійшло 26 (15%).

За звітний період надійшло 4 колективних звернення,  повторних звернень не надходило.

100% звернень вирішено по суті. Незважаючи на зростання загальної кількості звернень безпосередньо до райдержадміністрації, порушення термінів надання відповідей заявникам відсутні. З метою контролю за станом виконання доручень керівництва облдержадміністрації та райдержадміністрації щотижнево на апаратних нарадах при голові райдержадміністрації надається інформація про стан виконавської дисципліни щодо своєчасного розгляду звернень. Від пільгової категорії громадян надійшло 110 звернень.

Звернень громадян, з якими припинено листування на підставі ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», не було.

У відповідності до вимог пункту 2 розділу 4 Указу Президента України             від 07 лютого 2008 року № 109/2008 через друковані та електронні засоби масової інформації оприлюднено 71 матеріал щодо організації роботи із зверненнями громадян та вирішення порушених в них питань, а саме: аналітичні довідки, інформації про підсумки прийомів керівників, графіків прийомів керівників, відомості щодо роботи зі зверненнями громадян.

Райдержадміністрація буде і надалі вживати заходи щодо безумовного виконання Закону України «Про звернення громадян» та забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                                 О. РЕШЕТНЯК

 

 

Наталя Гуркна 0667255347